Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Korepetycje. Proponujemy Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Polityka

Solidarnosć 25 lat w ITB

Solidarnosć 25 lat w ITB
NSZZ Solidarność 25 lat działalności w Instytucie Techniki Budowlanej. Witryna zawiera dokumenty, wspomnienia, historię z lat 1980-81, stanu wojennego oraz 1989. Przedstawione są wydarzenia lokalne na tle ważnych dokonań w skali całej Polski.
http://www.solidarnosc.jurek.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jerzy Kowalewski – Opozycja

Jerzy Kowalewski – Opozycja
Jerzy Kowalewski – Opozycja. Wspomnienia z lat od 1963 do 1989 o wydarzeniach politycznych i opozycyjnych, w których uczestniczyłem. Brak sympatii do systemu komunistycznego sprawiał, że angażowałem się w sprawy techniczne i wspomagające grup opozycyjnych i niezależnych.
http://www.opozycja.jurek.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska
Portal polityków Platformy Obywatelskiej pracujących w sejmie i senacie, gdzie swoje profile mają posłowie i senatorowie. Na stronie znajdują się aktualności zza kulis sejmu i senatu oraz najświeższe informacje o przedsięwzięciach senatorów i posłów, informacje o komisjach sejmowych i senackich, oraz realizowanych uchwałach, a nawet galerie zdjęć.
http://www.klub.platforma.org
Zgłoś nie działający link/spam

Manifest Partii Europejskich Socjalistów

Manifest Partii Europejskich Socjalistów
MANIFEST PES - program wyborczy przygotowany przez partie członkowskie Partii Europejskich Socjalistów. Sojusz Lewicy Demokratycznej i jego członkowie w różnych formach uczestniczyli w przygotowaniu tego dokumentu. Nasza wspólna praca zaowocowała klarownym spojrzeniem na przyszłość Europy. Po pierwsze CZŁOWIEK - dla budowania nowej, socjalnej Europy. Dla lepszego zorganizowania struktur europejskich. Do Parlamentu Europejskiego idziemy przygotowani, jako jedna siła lewicowa skupiona w Partii Europejskich Socjalistów.
http://www.euroteamsld.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Historia Parlamentu Europejskiego

Historia Parlamentu Europejskiego
Korzenie obecnego Parlamentu Europejskiego sięgają 1952, kiedy na mocy Traktatu paryskiego powstało Wspólne Zgromadzenie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali. Traktaty rzymskie z 1957 (a ściślej dołączona do nich konwencja) przekształciły je w organ wszystkich trzech Wspólnot Europejskich. Nazwa Parlament Europejski pojawiła się w 1962. Początkowo deputowani byli wybierani przez parlamenty krajów członkowskich. W 1979 odbyły się pierwsze bezpośrednie wybory do Parlamentu Europejskiego i od tego czasu deputowani do tego Parlamentu są wybierani w wyborach bezpośrednich przez obywateli państw członkowskich Wspólnot.
http://WWW.mep.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt