Recenzje
Polski producent obuwia. Polski producent obuwia
Polski producent obuwia ze skóry. Polski producent obuwia ze skóry
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów)
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html

Wyszukaj stronę        

Książki

Sekret podświadomości

Sekret podświadomości
Ludzki umysł dzieli się na dwie części: świadomą i podświadomą. Wybory które podejmujemy w każdego dnia, są zależne od jakie mamy zapisane w podświadomości. Nasza świadomość zauważa świat poprzez filtry które posiada podświadomości. Jeśli są to niewłaściwe wspomnienia i lęki będą one utrudniać nam życie oraz pogarszać jego jakość. Jeżeli nauczymy się zmieniać naszą podświadomość będziemy potrafili usunąć wszelkie ograniczenia. Dzięki temu zwiększy się ilość energii, siły i chęci do pracy przez to wszelkie prace, nawet te mało lubiane staną znacznie łatwiejsze.
http://moceumyslu.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam

Sekret podświadomości

Sekret podświadomości
Wiele osób narzeka na własne kłopoty, ograniczenia oraz lęki jakie posiadają. Natomiast jak można usunąć te blokady? Ograniczenia które posiadamy nie są zapisane w świadomości a w podświadomości. W takim razie bardzo ważne jest aby nauczyć się programować swoją podświadomość. Dzięki temu będzie można pozbyć się blokad oraz ograniczeń które krępują życie. Codzienne przeciwności już nigdy więcej nie będą aż takim wyzwaniem do pokonania. W związku z tym tak bardzo ważne jest aby programować pozytywnie własną podświadomość. Jest to klucz to pokonania problemów oraz słabości.
http://hemlar.livejournal.com
Zgłoś nie działający link/spam

Moc podświadomości

Moc podświadomości
Ludzki umysł ma wręcz nieograniczone możliwości. Tymczasem używamy jego nieznaczną część. Ludzki umysł jest podzielony na dwie części. Świadomą która wykonuje codzienne wybory natomiast prawdziwą siłą dysponuje nasza podświadomość. To ona odpowiada za procesy życiowe organizmu. Jednakże jest możliwość dotarcia do własnej podświadomości przez co można odmienić nasze życie. Nasze zachowanie jest zależne od filtrów jakie posiada nasza podświadomość. Tym samym ważne jest aby nauczyć się usunąć własne ograniczenia i blokady. Wskutek tego nasze życie odmieni się na lepsze.
http://moc-umyslu.tumblr.com
Zgłoś nie działający link/spam

Moc podświadomości

Moc podświadomości
Ludzki umysł jest wyjątkowo potężny, pomimo tego nie potrafimy użytkować jego wszystkich możliwości. Większa część osób nie wie że ich umysł dzieli się na dwie części podświadomą oraz świadomą. W podświadomości jest schowana największa moc. W takim razie bardzo ważne jest aby umieć programować własną podświadomość. Dzięki temu będzie można usunąć wszystkie ograniczenia i ulepszyć jakość życia. Wprawdzie nie jest to banalne i wymaga sporo trudu tak aby zmienić złe nawyki oraz przyzwyczajenia. Dzięki temu podniesie się nasza siła i chęci do działania.
http://mocpodswiadomosci.wordpress.com
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt