Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Inne

Obrona Wybrzeża 1939

Obrona Wybrzeża 1939
Militaria.e-wybrzeze.pl to strona informacyjna o historii walk półwyspu helskiego podczas napaści hitlerowskich Niemiec w 1939 roku. To wyjątkowe miejsce to urok nie tylko morza i wakacji ale także lasy pełne fascynujących bunkrów i pozostałości po niemieckiej okupacji oraz bohaterskiej obronie Rejonu Umocnionego Hel, który bronił się przez cały wrzesień. Na stronie znajdziesz warte odwiedzenia obiekty z lat wojennnych, szerokie opisy przebiegu kampanii wrześniowej i wiele innych.
http://militaria.e-wybrzeze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Twoje źródło wiedzy o Mieście NaszeMiasto.Info.pl

Twoje źródło wiedzy o Mieście NaszeMiasto.Info.pl
Szukasz czegoś i nie możesz znaleźć? Nie wiesz jak trafić lub wyjechać z danego miasta? Nie wiesz co proponuje miasto, które Cie interesuje? Dobrze trafiłeś, tylko w portalu Nasze Miasto znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje takie jak: rozkład jazdy PKS, rozkład jazdy PKP, taxi, szkoła, pogotowie, straż pożarna, instytucje, policja, urząd miasta, zabytek, atrakcje turystyczne. Wszystko możesz opiniować, wszystko możesz kontrolować. Dodaj swoje miasto!
http://www.naszemiasto.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ochrona przed ptakami, prace wysokościowe - Alpiniści

Ochrona przed ptakami, prace wysokościowe - Alpiniści
Firma "ALPINIŚCI" została powołana do życia w celu realizowania najtrudniejszych zleceń związanych z pracami wysokościowymi. Nasza grupa wysokowykwalifikowanych specjalistów skupia się na staranności wykonywanych prac, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wykonujemy usługi na każdej wysokości i we wszystkich trudno dostępnych miejscach.
http://alpinisci.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gdańsk

Gdańsk
Gdańsk 2016 - wolność kultury, kultura wolności. Hasło te przyświeca kampanii nadania najpiękniejszemu z miast nad morzem Bałtyckim jakim jest Gdańsk miana Europejskiej Stolicy Kultury - ESK. Przyznanie tego prestiżowego tytułu miastu Gdańsk to szansa nie tylko dla naszego miasta, ale także dla całej Europy na poznanie miasta oraz metropolii gdańskiej. Strona zawiera zapowiedzi wydarzeń kulturalnych w Gdańsku oraz informacje na temat ESK.
http://www.gdansk2016.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt