Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Inne

wiadomości

wiadomości
Na stronie tej znajdziesz przekrój wszystkich wiadomości z kraju i ze świata, sport, turystyka, ogłoszenia, praca i wiele wiele innych.Na stronie tej znajdziesz przekrój wszystkich wiadomości z kraju i ze świata, sport, turystyka, ogłoszenia, praca i wiele wiele innych.
http://superfakty.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kubki reklamowe

kubki reklamowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i stale powiększaną ofertą nowoczesnych gadżetów i artykułów reklamowych. Dbamy, aby pojawiały się u nas wyłącznie produkty ciekawe i wysokiej jakości.
http://www.centauri-reklamowe.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

książka skarg

książka skarg
Gniew Ludu to internetowa książka skarg i wniosków. Dziś wszyscy ludzie w Polsce dostali do ręki broń, za pomocą której mogą wpłynąć na jakość obsługi w naszym kraju. Tą bronią jest Gniew Ludu - czyli internetowa książka skarg i wniosków, której zadaniem jest poprawa jakości obsługi w Polsce. Od teraz jeśli nie możesz poradzić sobie z załatwieniem sprawy samodzielnie spróbuj ją upublicznić. Upublicznienie jej spowoduje, że osoby, instytucje lub firmy potraktują Twój problem znacznie poważniej. Nie czekaj więc tylko wyraź to co myślisz! To idealne miejsce by składać wszelkie skargi i publikować wnioski!
http://gniewludu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Świat według Lory Newis. Interpretacja rzeczywistości. Portal dla ludzi niebanalnych.

Świat według Lory Newis. Interpretacja rzeczywistości. Portal dla ludzi niebanalnych.
W portalu można znaleźć wiele porad, opisów doświadczeń życiowych, których na co dzień nie zauważamy, a które powodują konflikty, złe samopoczucie, stres. Strona dla ludzi niebanalnych, chcących zmienić swoje życie lub jego percepcję. Ciekawostką portalu i nowością jest wykorzystanie statystyki do rozwiązywania własnych dylematów. Dział "Ania pyta" to dział, w którym użytkownik zadaje dręczące go pytanie. Proponuje kilka wariantów odpowiedzi. Jego dylemat udostępniany jest pozostałym użytkownikom portalu, którzy kierując się własnymi doświadczeniami poprzez udział w ankiecie wskazują jedną optymalną odpowiedź. Dzięki zadający pytanie otrzymuje weryfikacje swoich dylematów ze wskazaniem na najlepsze rozwiązanie. Lora Newis radzi.
http://www.kobieta.iekskluzywnosc.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt