Recenzje
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Inne

Rehabilitacja naturalna, niekonwencjonalna

Rehabilitacja naturalna, niekonwencjonalna
Medycyna naturalna oraz niekonwencjonalna w postaci masażów, aromaterapii, akupunktury i innych pokrewnych sposobów na wyleczenie się z chorób z którymi lekarze nie mogą sobie poradzić. Znajdziecie tutaj zbiór linków do stron o tej tematyce.
http://www.zdrowie.link9.pl/naturalna-niekonwencjonalna/art27,rehabilitacja-funkcjonalna-marti-med.html
Zgłoś nie działający link/spam

hipoterapia_i_rehabilitacja

hipoterapia_i_rehabilitacja
Zasadniczym celem rehabilitacji jest odtworzenie lub kompensacja funkcji utraconych w wyniku choroby tak, aby pacjent mógł maksymalnie samodzielnie realizować swoje potrzeby życiowe. Efekty terapii w dużej mierze zależą od systematyczności i zaangażowania usprawnianego. Ważne jest więc stworzenie odpowiedniego modelu współpracy między terapeutą a pacjentem. Cele rehabilitacji powinny być tak określone, aby były optymalne dla pacjenta, aby chory je rozumiał i akceptował.
http://www.mixx.com/stories/4974838/rehabilitacja_funkcjonalna_marti_med
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja_funkcjonalna_plus_masaż

Rehabilitacja_funkcjonalna_plus_masaż
Wysokiej klasy katalog stron oparty o oryginalną licencję CnCat. Sposób prowadzenia katalogu sprawił, że znajdziesz w nim jedynie linii o najwyższej jakości. Moderacja wpisów następuje bardzo szybko, i zazwyczaj do 24h. Aktualnie mamy prawie tysiąc wysokiej jakości wpisów! Dołącz do elity już dziś! Za DARMO!
http://mkdir.pl/item556.html
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja

Rehabilitacja
Linki bezpośrednie. Katalog stworzony z myślą o kobietach. Tutaj znajdziesz wszystkie najbardziej wartościowe strony w polskim internecie poświęcone kobietom. Szukasz czegoś ładnego? Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego o Sobie? ZOBACZ!
http://www.katalog.e-rafael.pl/detail/link-9426.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt