Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
Pisanie. Pisanie na zamówienie. Programy, pisanie skryptów.
Radca prawny Pabianice. Szukasz pomocy prawnej? Radca prawny Pabianice - zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Inne

Odnowa-bilogiczna-masaż-rehabilitacja

Odnowa-bilogiczna-masaż-rehabilitacja
Rehabilitacja jest procesem medyczno – społecznym, który dąży najogólniej mówiąc do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych. Rozwój rehabilitacji jako jednej ze specjalności medycznych rozpoczął się po II wojnie światowej – uznano ją wtedy za integralną 3 fazę procesu terapeutycznego (obok diagnozowania i leczenia). Głównymi twórcami rehabilitacji medycznej w Polsce byli prof. Wiktor Dega, prof. Adam Gruca, prof. Kazimiera Milanowska oraz prof. Marian Weiss. Dzięki ich zaangażowaniu i olbrzymiej wiedzy uznawanej na całym świecie powstała w Polsce idea rehabilitacji oparta na 4 zasadach.
http://www.euroinformator.pl/wizytowka/pol/16672/marti_med
Zgłoś nie działający link/spam

Masaż-hipoterapia-odnowa-biologiczna

Masaż-hipoterapia-odnowa-biologiczna
Masaż i hipoterapia dzięki Marti Med Szanowni Czytelnicy, Na rynku produktów i usług rehabilitacyjnych dużo się dzieje. I dobrze. W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję spotkać się podczas dwóch dużych imprez targowych.
http://www.dekorplast.org/details/link-1067
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja _metodą_PNF

Rehabilitacja _metodą_PNF
MasaĹź i hipoterapia dzięki Marti MedMarti Med oferuje swoim Pacjentom zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu. Oferujemy pełny zakres rehabilitacji w schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych. Na terenie Warszawy oferujemy wizyty domowe: masażystów i fizjoterapeutów.
http://www.dekorplast.org/details/link-1067
Zgłoś nie działający link/spam

Masaż-i-rehabilitacja-Usługi

Masaż-i-rehabilitacja-Usługi
Kategoria stron internetowych z usługową działalnością gospodarczą. Witryny firm oferujących usługi we wszystkich branżach. Kategoria stron internetowych z usługową działalnością gospodarczą. Witryny firm oferujących usługi we wszystkich branżach.
http://www.katalog.link9.pl/firmy-branze/uslugi/art261,masaz-i-rehabilitacja-w-marti-med.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt