Recenzje
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Inne

Rehabilitacja_funkcjonalna_plus_masaż

Rehabilitacja_funkcjonalna_plus_masaż
W szeroko pojmowanym procesie rehabilitacji wyróżnia się rehabilitację medyczną, społeczną i zawodową. Na rehabilitację medyczną (fizjoterapię) składają się: - kinezyterapia - fizykoterapia - masaż leczniczy + Darmowy Katalog Stron Katalog.Adapter.pl-Dodaj darmowy wpis do katalogu.
http://www.katalog.adapter.pl/index.php?m=3&wpis=104906
Zgłoś nie działający link/spam

MartiMed-masaż-i-rehabilitacja-Leszno

MartiMed-masaż-i-rehabilitacja-Leszno
Strona prywatnego gabinetu rehabilitacji funkcjonalnej "Marti Med" mieszczącego się w podwarszawskim Lesznie. Przed budynkiem jest wygodny parking, ale można też dojechać linią 719. W serwisie można zapoznać się z ofertą zabiegów rehabilitacyjn
http://www.katalog.web-news.eu/strona,246,marti-med-masaz-i-rehabilitacja-leszno.php
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja-funkcjonalna-i-hipoterapia

Rehabilitacja-funkcjonalna-i-hipoterapia
Kinezyterapia w rehabilitacji - czyli leczenie ruchem to podstawowa i najważniejsza gałąź rehabilitacji. Wśród ćwiczeń wyróżniamy te o działaniu miejscowym – dotyczące miejsca gdzie zlokalizowane jest schorzenie oraz te o działaniu ogólnoustrojowym – gdzie do ćwiczeń wykorzystuje się zdrowe, nie objęte procesem chorobowym części ciała i narządy, co powoduje poprawę wydolności ogólnej, która decyduje o końcowym efekcie leczenia.
http://www.google.com/profiles/BasioweGryPlanszowe
Zgłoś nie działający link/spam

Fizykoterapia-i-rehabilitacja

Fizykoterapia-i-rehabilitacja
Fizykoterapia - to stosowanie w celach leczniczych różnego rodzaju energii wytwarzanej za pomocą aparatury (elektroterapia, ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, światłolecznictwo, ciepłolecznictwo, krioterapia) Należy zaznaczyć, że pełni ona w leczeniu usprawniającym rolę pomocniczą i rzadko stosuje się ją jako zabieg podstawowy. Wspomaga ona niejako ćwiczenia ruchowe, ma działanie łagodzące ból i tzw bodźcowe.
http://www.simpy.com/user/mardeb/links
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt