Recenzje
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Wyszukaj stronę        

Inne

..:: BLACK Katalog ::.. > Rehabilitacja funkcjonalna MARTI MED

..:: BLACK Katalog ::.. > Rehabilitacja funkcjonalna MARTI MED
Black Katalog :: darmowy katalog stron internetowych. Zapraszam do dodawania swoich stron do darmowego katalogu. Wpisy moderowane w max. 48 godzin z linkami bezpośrednimi. Katalog oparty na skrypcie Freeglobes.
http://www.katalog.nek.pl/rehabilitacja-funkcjonalna-marti-med-s-1189.html
Zgłoś nie działający link/spam

Co-to-jest-rehabilitacja

Co-to-jest-rehabilitacja
Strona firmy, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu masażu i rehabilitacji na terenie Warszawy i okolic. Doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy, nowoczesny, profesjonalny sprzęt i rewelacyjne materiały to nasz sposób na sukces i stu procentową satysfakcję naszych klientów.
http://www.squidoo.com/rehabilitacja
Zgłoś nie działający link/spam

Marcin Deb - Bookmarks | Diigo

Marcin Deb - Bookmarks | Diigo
Zakład specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego i testów czynności.
http://www.diigo.com/user/mardeb
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja-hipoterapia-i-metoda-pnf-z-MartiMed

Rehabilitacja-hipoterapia-i-metoda-pnf-z-MartiMed
Według definicji WHO rehabilitacja to kompleksowe postępowanie w odniesieniu do osób niepełnosprawnych fizycznie i psychicznie, które ma na celu przywrócenie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej, zdolności do pracy i zarobkowania oraz zdolności do brania czynnego udziału w życiu społecznym.
http://faves.com/users/MarDeb/dot/137920838000
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt