Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.

Wyszukaj stronę        

Inne

Odzież medyczna

Odzież medyczna
Przedstawiamy Państwu wizytówkę wysoko cenionego sklepu z profesjonalną odzieżą medyczną. Oferta skierowana jest dla mężczyzn i kobiet pracujących w służbie zdrowia. Serdecznie zapraszamy!
http://p32578.webwavecms.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Życie bez barier

Życie bez barier
W Polsce coraz bardziej rośnie świadomość, że osoby z niepełnosprawnością ruchową potrzebują nasze pomocy w kwestii swobodnego poruszania się po osiedlu, a także całym mieście. Dzięki temu na rynku działają od wielu lat firmy, dbające o dobro ludzi potrzebujących. Jedną z takich firm jest LiftPlus, zajmująca się produkcją i montażem małych wind dla niepełnosprawnych. Ich zakresie leży także sprzedaż większych wind oraz schodołazów i profesjonalnych platform, które ułatwiają życie osobom niepełnosprawnym. LiftPlus działa od 2002 roku na polskim i zagranicznym rynku, a ich wykonane zlecenia można zobaczyć na stronie firmy. Tam też znajduje się cała dostępna oferta oraz kontakt.
http://www.liftplus.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Komis używanych samochodów luksusowych Warszawa

Komis używanych samochodów luksusowych Warszawa
Nasza firma jest jednym z najważniejszych tutejszych komisów samochodów premium. Działamy na rynku prywatnym jak i branżowym. Autokomis Allandmax został założony na potrzeby Warszawskiego rynku samochodowego. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam chlubić się solidną ale i cenioną marką. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór sprawdzonych pojazdów w najlepszej cenie. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż używanego samochodu ale również zabezpieczenie lakieru. Nasza oferta jest adresowana głównie do klientów pojedynczych oraz firm.
http://luksusowe-auta.warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep z Whisky

Sklep z Whisky
Lubisz pić Whisky? Jeśli tak koniecznie musisz zajrzeć do wawp.pl. Na pewno znajedziesz tutaj coś dla siebie wśród bogatej oferty jaką przygotował sklep! Nie czekaj i zrób to już dziś
http://wawp.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Hurtownia Choinek - Plantacja w Rezerwacie Bobra

Hurtownia Choinek - Plantacja w Rezerwacie Bobra
W sprzedaży przedsezonowej oferujemy choinki w cenie od 14 zł za drzewko o wysokości 120-260cm - warunkiem jest wpłacenie zadatku w wysokości 10% wartości zakupu w czasie obowiązywania promocji. Odbiorcy kupujący mniejsze ilości mogą w czasie promocji przedsezonowej skorzystać z rabatów od 20% mały hurt, do 25% sprzedaż powyżej 500 szt przy zadatku równym 10% wartości zakupu! Centra handlowe i firmy zarządzające nieruchomościami które są sezonowo podnajmowane na stoiska sprzedające choinki detalicznie mogą bezpłatnie zamieścić swoją ofertę na "giełdzie wolnych powierzchni", a zainteresowani otrzymują bezpłatny dostęp do "giełdy"!
http://ochoinki.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt