Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza

Wyszukaj stronę        

Inne

noclegi Kotlina Kłodzka

noclegi Kotlina Kłodzka
Ośrodek Wczasowy Sorrento położony jest w urokliwej miejscowości Marianówka. Niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej i Międzygórza. Ośrodek Wczasowy Sorrento dysponuje 18 pokojami w Budynku Głównym oraz 11 pokojami w Budynku B. W ofercie posiadamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, a także pokoje typu studio (2+1) oraz (2+2).
http://www.sorrento.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Monitoring gps pojazdów

Monitoring gps pojazdów
Systemy przygotowane przez Data System Group, zdecydowanieulepszą funkcjonowanie firmowej floty aut. Kombinacja technologii GPS z autorskimi systemami informatycznymi powoduje, że proces ten jest w znacznym stopniu bardziej przyjazny. Tworzymy technologię, przez której możliwa jest lokalizacja pojazdów GPS razem z weryfikacją zużycia. Data System Group zbudowało porywający system, który umożliwia zarządzanie flotą samochodową i sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie.
http://www.datasystem.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Auto Naprawa - katalog części samochodowych, autoinformator

Auto Naprawa - katalog części samochodowych, autoinformator
Katalog usług motoryzacyjnych Auto Naprawa to serwis skierowany do klientów i firm z branży motoryzacyjnej. Łatwo odszukasz autoserwis świadczący odpowiednie usługi motoryzacyjne. Na tej stronie znajdziesz firmy z branży: Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo, Elektromechanika, Opony-felgi, Diagnostyka - stacje kontroli, Części motoryzacyjne, Tuning, Szyby – tłumiki, Instalacje gazowe, Holowanie i inne. Do współpracy zapraszamy też firmy chcące nieodpłatnie dodac swoją reklamę. Wyszukaj lub dopisz się.
http://www.auto-naprawa.biz
Zgłoś nie działający link/spam

CB Radio

CB Radio
Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady. Opinie o konkretnych modelach radiotelefonów CB, modyfikacje, wskazówki przy montażu i strojeniu radiotelefonów i anten. Podstawowe informacje o paśmie CB, obowiązujących zasadach, propagacji fal radiowych, tabela częstotliwości, wykaz sklepów ze sprzętem radiokomunikacyjnym. Wykaz zarówno współczesnych jak i starszych modeli, oraz opisy i opinie serwisanta na ich temat.
http://radioamator.elektroda.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt