Recenzje
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Inne

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych
Strona zawiera ofertę obejmującą projekty firmy o nazwie Mój – Dom. Firma oferuje gotowe rozwiązania, ich adaptacje oraz projekty indywidualne. Projekty domów jednorodzinnych obejmują budynki całoroczne i domy letniskowe. Specjalnością pracowni są projekty drewnianych domów, np. w konstrukcji szkieletowej. W zakres usług opisywanej pracowni wchodzi dodatkowo nadzór budowlany. Pracownia współpracuje z uznanymi firmami wykonawczymi z Polski. W ofercie znajdują się projekty domów parterowych, jak i piętrowych.
http://www.moj-dom.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mieszkania Chełm

Mieszkania Chełm
Jest to darmowy, moderowany serwis nieruchomości. Każdy może tu dodać swoje darmowe ogłoszenie. Serwis posiada przyjazny interfejs, który sprawia, że ogłoszenie dodaje się bardzo prosto i szybko. Ogłoszenia można wyróżniać za niewielką opłatę, przez co staną się bardziej widoczne dla użytkowników. Jest tu kilka kategorii np. rynek wtórny bądź pierwotny. Jest tu zaawansowana wyszukiwarka, która pozwoli Ci szybko znaleźć odpowiednie ogłoszenie.
http://www.chelm.nieruchomosci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pomaganie

Pomaganie
Strona przeznaczona jest dla wszystkich internautów, którzy lubią i chcą pomagać innym. Powstała po to, by informować jeszcze nie zorientowanych internautów, o tym, iż w niezwykle łatwy sposób, siedząc przed monitorem mogą za pomocą klikania pomóc samotnym, chorym ludziom a także zwierzakom. Na naszej stronie wyszukasz dużo przeróżnych adresów stron www. Przechodząc na daną stronę internetową, klikasz w ikonkę umieszczoną w widocznej lokalizacji i pomagasz. Takie klikanie nie kosztuję Cię nic, no może oprócz poświęceniu kilku minut dziennie. Dołącz do nas i pomóż nam w tym, by jak najwięcej ludzi wchodziło na te witryny i pomagało. Pamiętaj, dzisiaj Ty wspomagasz, jutro Ty możesz potrzebować pomocy.
http://pomoc.kz1.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Konferencje tłumaczenia symultaniczne

Konferencje tłumaczenia symultaniczne
AKON to specjalista w branży obsługi technicznej międzynarodowych konferencji. Firma jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw o takiej specjalizacji. Obsługiwane są również konferencje uwzględniające tłumaczenia symultaniczne. AKON to obsługa techniczna, nagłośnienie i kompleksowe tłumaczenia. Specjalny poradnik wskaże nam, o czym należy pamiętać przy zamawianiu obsługi. Firma ma doświadczenie w obsłudze imprez przygotowanych przez ministerstwa i urzędy. Możemy skorzystać z konsultacji pracowników, którzy dokonają bezpłatnej wyceny.
http://www.akon.gda.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt