Recenzje
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia
dawna biżuteria A.Lange. dawna biżuteria A.Lange
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online

Wyszukaj stronę        

Public Relations

MPR agencja marketingu i public relations

MPR agencja marketingu i public relations
Agencja MPR oferuje działania z zakresu marketingu i public relations. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, marek, produktów i usług. Opracowujemy i realizujemy strategie komunikacji skierowane do mediów, społeczności lokalnych, konsumentów, partnerów biznesowych i pracowników. Tworzymy programy społeczne i komercyjne, organizujemy konferencje i spotkania prasowe, szkolenia i wydarzenia dedykowane. Naszym zdaniem, podstawą budowania sukcesu firm są systematyczne, długofalowe i efektywne działania komunikacyjne. Dlatego działając w oparciu o insight, dostosowujemy naszą ofertę do wymagań Klientów dobierając właściwe narzędzia public relations.
http://www.agencjampr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Marketing szeptany

Marketing szeptany
BuzzAir świadczy usługi w zakresie tworzenia wizerunku firm oraz osób publicznych w internecie, wykorzystując buzz communication to jest marketing szeptany. Firma BuzzAir prowadzi czynności mające na celu wprowadzanie świeżych marek i artykułów na rynek, realizuje kampanie informacyjne, obserwacje jakościowe postrzegania wizerunku firm oraz osób, przeprowadza kontrolę i analizę mass mediów internetowych a także usługi w zakresie specjalistycznego doradztwa wizerunkowego. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług.
http://www.buzzair.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pomada

Pomada
Kluczowymi elementami w procesie tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw jest budowanie więzi z mediami i należyte planowanie komunikacji marketingowej. Showroom Pomada Fashion Office oferuje obsługę z zakresu media relations. Firma z powodzeniem pracuje nad medialnym obrazem Klientów, przy wykorzystaniu wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia na polskim rynku mody.
http://www.pomada.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Media Relations

Media Relations
Pably tworzą specjaliści z długim doświadczeniem pozyskanym w agencjach ogólnopolskich. Przygotowują kontent do magazynów, gazet oraz na strony internetowe, między innymi: wzmianki, artykuły, reportaże na wymagane wątki. Prowadzą doradztwo w sferze tworzenia i realizowania projektów unijnych, w dziedzinie media relations czyli w konstruowaniu wartościowego obrazu produktu, firmy, czy przedsięwzięcia w odniesieniu do reprezentantów mediów. Pably prowadzi także warsztaty dziennikarskie i szkolenia.
http://www.pably.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt