Recenzje
Gotowe prace licencjackie. Gotowe prace licencjackie
Praca magisterska finanse. Praca magisterska finanse
Korepetycję z języka polskiego Katowice. Korepetycję z języka polskiego Katowice
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Public Relations

MPR agencja marketingu i public relations

MPR agencja marketingu i public relations
Agencja MPR oferuje działania z zakresu marketingu i public relations. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, marek, produktów i usług. Opracowujemy i realizujemy strategie komunikacji skierowane do mediów, społeczności lokalnych, konsumentów, partnerów biznesowych i pracowników. Tworzymy programy społeczne i komercyjne, organizujemy konferencje i spotkania prasowe, szkolenia i wydarzenia dedykowane. Naszym zdaniem, podstawą budowania sukcesu firm są systematyczne, długofalowe i efektywne działania komunikacyjne. Dlatego działając w oparciu o insight, dostosowujemy naszą ofertę do wymagań Klientów dobierając właściwe narzędzia public relations.
http://www.agencjampr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Marketing szeptany

Marketing szeptany
BuzzAir świadczy usługi w zakresie tworzenia wizerunku firm oraz osób publicznych w internecie, wykorzystując buzz communication to jest marketing szeptany. Firma BuzzAir prowadzi czynności mające na celu wprowadzanie świeżych marek i artykułów na rynek, realizuje kampanie informacyjne, obserwacje jakościowe postrzegania wizerunku firm oraz osób, przeprowadza kontrolę i analizę mass mediów internetowych a także usługi w zakresie specjalistycznego doradztwa wizerunkowego. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług.
http://www.buzzair.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pomada

Pomada
Kluczowymi elementami w procesie tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw jest budowanie więzi z mediami i należyte planowanie komunikacji marketingowej. Showroom Pomada Fashion Office oferuje obsługę z zakresu media relations. Firma z powodzeniem pracuje nad medialnym obrazem Klientów, przy wykorzystaniu wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia na polskim rynku mody.
http://www.pomada.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Media Relations

Media Relations
Pably tworzą specjaliści z długim doświadczeniem pozyskanym w agencjach ogólnopolskich. Przygotowują kontent do magazynów, gazet oraz na strony internetowe, między innymi: wzmianki, artykuły, reportaże na wymagane wątki. Prowadzą doradztwo w sferze tworzenia i realizowania projektów unijnych, w dziedzinie media relations czyli w konstruowaniu wartościowego obrazu produktu, firmy, czy przedsięwzięcia w odniesieniu do reprezentantów mediów. Pably prowadzi także warsztaty dziennikarskie i szkolenia.
http://www.pably.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt