Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Tanie rozmowy

tanie rozmowy

tanie rozmowy
World Discount Telecommunication Company – tanie rozmowy. Fima ma siedzibę w Dallas od 1997 roku obsługuje międzynarodowe, międzystrefowe i lokalne połączenia telefoniczne w Stanach Zjednoczonych. Od 2001 roku firma jest obecna w Polsce. Świadczy usługi VOIC, w ofercie firmy są też tnie rozmowy. Warto zapoznać się z naszą ofertą która jest bardzo konkurencyjna i cenowo i jakościowo.
http://www.mywdt.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Netia, netia oferta dla firm, netia oneoffice

Netia, netia oferta dla firm, netia oneoffice
netia- oferta dla firm. Kompleksowa obsługa klientów biznesowych. Konsultant do spraw klienta biznesowego dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz internetu .
http://www.netia-firma.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tanie rozmowy

Tanie rozmowy
Oferta skierowana do małych i średnich firm które chcą obniżyć koszty połączeń telefonicznych. Jeżeli szukasz w swojej firmie oszczędności a nie chcesz lub nie możesz ograniczyć ilości połączań telefonicznych- usłyga n-conect jest dla Ciebie! Jest to kompleksowa oferta na którą skłądają się: telefon voip- od 7 gr za minutę z sekundowym naliczaniem, wirtualne centrale telefoniczne oraz fax. N-connect to Jakość połączeń na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis techniczny. Nowoczesna platforma teleinformatyczna pozwala konfigurować usługę pod kątem potrzeb Klienta. Dzięki zastosowaniu cyfrowej technologii przesyłania mowy (VoIP) proponowanej w usłudze n-connect możliwe jest znaczące obniżenie kosztów w Państwa firmie. Zapraszamy!
http://www.n-connect.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Połączenie oczekujące

Połączenie oczekujące
Business Telecom Poland Dostawca - VoIP. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Najlepsza oferta na rynku: Polskie telefony komórkowe Play, Orange, Plus, Era bezpłatne. Tanie rozmowy międzynarodowe, centrale telefoniczne, Voip. W oparciu o platforme E0800. Także na polskie komórki.
http://www.btp.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt