Recenzje
tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów. tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online
Praca doktorska. Praca doktorska

Wyszukaj stronę        

Tanie rozmowy

tanie rozmowy

tanie rozmowy
World Discount Telecommunication Company – tanie rozmowy. Fima ma siedzibę w Dallas od 1997 roku obsługuje międzynarodowe, międzystrefowe i lokalne połączenia telefoniczne w Stanach Zjednoczonych. Od 2001 roku firma jest obecna w Polsce. Świadczy usługi VOIC, w ofercie firmy są też tnie rozmowy. Warto zapoznać się z naszą ofertą która jest bardzo konkurencyjna i cenowo i jakościowo.
http://www.mywdt.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Netia, netia oferta dla firm, netia oneoffice

Netia, netia oferta dla firm, netia oneoffice
netia- oferta dla firm. Kompleksowa obsługa klientów biznesowych. Konsultant do spraw klienta biznesowego dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz internetu .
http://www.netia-firma.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tanie rozmowy

Tanie rozmowy
Oferta skierowana do małych i średnich firm które chcą obniżyć koszty połączeń telefonicznych. Jeżeli szukasz w swojej firmie oszczędności a nie chcesz lub nie możesz ograniczyć ilości połączań telefonicznych- usłyga n-conect jest dla Ciebie! Jest to kompleksowa oferta na którą skłądają się: telefon voip- od 7 gr za minutę z sekundowym naliczaniem, wirtualne centrale telefoniczne oraz fax. N-connect to Jakość połączeń na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis techniczny. Nowoczesna platforma teleinformatyczna pozwala konfigurować usługę pod kątem potrzeb Klienta. Dzięki zastosowaniu cyfrowej technologii przesyłania mowy (VoIP) proponowanej w usłudze n-connect możliwe jest znaczące obniżenie kosztów w Państwa firmie. Zapraszamy!
http://www.n-connect.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Połączenie oczekujące

Połączenie oczekujące
Business Telecom Poland Dostawca - VoIP. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Najlepsza oferta na rynku: Polskie telefony komórkowe Play, Orange, Plus, Era bezpłatne. Tanie rozmowy międzynarodowe, centrale telefoniczne, Voip. W oparciu o platforme E0800. Także na polskie komórki.
http://www.btp.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt