Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Transport osób

Taxi Myślenice

Taxi Myślenice
Taxi Myślenice to organizacja świadcząca usługi taksówkarskie w Myślenicach oraz okolicach. Wybieranie naszych usług transportowych oraz taxi oznacza dla Państwa szybki, komfortowy oraz bezpieczny dowóz do celu na mapie Myślenic i okolic. Mamy wiarę, iż dzięki wyjątkowej ofercie taksówkarskiej oraz wspaniałej jakości oferowanych usług zdobędziemy Państwa wsparcie. Nasza usługa skierowana jest wobec osób prywatnych, które chcą szybkiego oraz przyjemnego transportu przy świetnej cenie. Dysponujemy niesamowitą Skodą Superb oraz wygodnym Renault Trafic.
http://www.transport-myslenice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tomtur – busy, przewozy do Niemiec i Holandii

Tomtur – busy, przewozy do Niemiec i Holandii
Gdy chcą Państwo rzetelnego i zaufanego przewoźnika europejskiego, celującego w trasach do Holandii, Niemiec , a także Belgii, to uważamy się za firmę, która zasłużyła na to, aby poświęcili Państwo naszej firmie swoją uwagę. Do każdej trasy podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się wykonywać przewozy na najlepszym poziomie. Z tego powodu troszczymy się przede wszystkim o wygodę, bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Zdajemy sobie sprawę, że usatysfakcjonowany pasażer wyda nam dobrą opinię i właśnie o to nam chodzi.
http://www.tomtur.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CarLove

CarLove
CarLove to firma oferująca usługi transportowe między miastami w Polsce, dysponującymi lotniskami. Z jej pomocy można skorzystać też, jeżeli potrzebujecie Państwo transferu na lotnisko. Transporty wykonywane są przez fachowych, prywatnych kierowców, którzy dowiozą klienta w wybrane miejsce. Naszą specjalnością są przede wszystkim kursy pomiędzy Warszawą a Łodzią. Każda podróż będzie odbywać się w bezpiecznych oraz wygodnych dla pasażera warunkach. Samochody są wyposażone np. w foteliki dla najmłodszych pasażerów. Zapraszamy także na naszą stronę internetową.
http://carlove.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi Transportowe BATORY

Usługi Transportowe BATORY
BUSY DO PRAGI to wykwalifikowany przewoźnik, oferujący przejazdy z Wrocławia do stolicy Czech – Pragi, a także z powrotem. Klientów jesteśmy w stanie odebrać do max. 20 km od Pragi lub 40 od Wrocławia. Oferujemy wygodną rezerwację i będziemy Was na bieżąco informowali o jakichkolwiek nieprzewidzianych zmianach dotyczących kursu. Możecie również otrzymać kartę stałego klienta, jaka uprawnia do rabatów, a nawet darmowych dojazdów. Dysponujemy w pełni sprawnymi autami, które prowadzą wykwalifikowani kierowcy. Każda podróż jest dla naszych klientów bezpieczna, a także komfortowa.
http://busdopragi.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt