Recenzje
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Handel

napędy do rolet

napędy do rolet
DES - rolety, napędy, akcesoria. Napędy do rolet przewodowe - dzięki zainstalowaniu napędów przewodowych możliwe jest zdalne sterowanie roletami, przy pomocy przełącznika ściennego, do którego wymagane jest poprowadzenie instalacji elektrycznej. Napędy sterowane radiowo - napędy sterowane radiowo obsługiwane są zdalnie przy pomocy pilota. Dzięki zastosowaniu automatyki, mechanizm sterowany jest bezprzewodowo z każdego miejsca w domu. Napędy z mechanizmem przeciążeniowym - silnik wyposażony jest w bardzo czuły mechanizm przeciążeniowy, który precyzyjnie wykrywa przeszkody.
http://napedyrolet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

do aparatu

do aparatu
W ofercie mamy zamienniki oryginalnych akumulatorów do kamer video i aparatów fotograficznych znanych i renomowanych firm jak: SONY, PANASONIC, JVC, CANON, KODAK, NIKON, MINOLTA, SAMSUNG i inne. Do oferowanych baterii dostępne są automatyczne ładowarki z możliwością zasilania w samochodzie oraz z sieci o napięciu 110/230 V. Wyszczególniona jest kategoria Optyka, która zawiera szeroką gamę filtrów, tulejek, redukcji czy konwerterów dzięki którym można uzyskać różne ciekawe efekty wizualne
http://epiksel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kasy fiskalne Gdańsk

Kasy fiskalne Gdańsk
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Novitus. Oferujemy kasy fiskalne i systemy sprzedaży opierające się na drukarkach fiskalnych. Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do osób zamieszkujących Gdańsk i sąsiednie okolice. Prowadzimy serwis urządzeń fiskalnych. W obszernym asortymencie naszej firmy można znaleźć między innymi oprogramowanie komputerowe, drukarki etykietujące, materiały eksploatacyjne, metkownice, drukarki paragonowe. Zapewniamy fachową obsługę, wysoką jakość oferowanych urządzeń i korzystne ceny.
http://www.kasyfiskalne.gdynia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe
Firma Jotan specjalizuje się w produkcji kalendarzy. Proponujemy szeroki wachlarz produktów zrobionych z wysokiej jakości materiałów. U nas zamówią Państwo atrakcyjne kalendarze książkowe. W ofercie mieszczą się między innymi kalendarze wieloplanszowe, trójdzielne, terminarze biurkowe. Mamy długoletnie doświadczenie w drukowaniu i sprzedaży kalendarzy. Znamy oczekiwania naszych zleceniodawców. Swoją ofertę dostosowujemy do ich preferencji. Dysponujemy swoją introligatornią i studiem graficznym. Zapewniamy satysfakcjonującą współpracę.
http://www.jotan.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt