Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.

Wyszukaj stronę        

Handel

dji matrice 600

dji matrice 600
Matrice 600 (M600) to hexacopter od DJI przeznaczonym dla profesjonalnych zastosowań wideo. Pozwala zabrać na pokład 14,5kg (32 funty). Zawiera system Lightbridge 2 do rozdzielczości HD, niską latencją monitorowania poprzez SDI, HDMI i wyjścia USB na kontrolerze. Dla poparcia dronu M600 współpracuje z gimbalem Zenmuse Z15 serii, przegubu Ronin-MX i Zenmuse serii X przegubu. M600 jest niemal gotowy do lotu (ATF), w tym sterownik (nadajnik), baterie, ładowarki lotu, kontroler lotu. Dodatkowy sprzęt potrzebny może zawierać przegubu, aparat fotograficzny, jak również dowolny kontroler lotu Add-ons
http://winmar.pl/dji-matrice-600-p-25199.html
Zgłoś nie działający link/spam

dji inspire

dji inspire
Inspire 1 Pro korzysta z kamery systemu Mikro Cztery Trzecie CMOS z 4K z gimbalem X5 Zenmuse 15mm f / 1.7 obiektyw. Inspire 1 wyposażony jest w system nóg / ramienia sterowany zapewniający możliwość lądowania, gdy ramiona są opuszczone. W trakcie lotu, ramiona można unieś, aby zapewnić aparatowi niezakłócony widok 360 stopni. 3-osiowy Gimbal utrzymuje stały poziom. Aparat rejestruje wideo do kart pamięci microSDHC / SDXC, a także może wysyłać sygnał rozdzielczości 720p na urządzenia mobilnye z systemem aplikacji DJI Go lub monitora lub FPV typu okulary z wejściem HDMI. Jeden nadajnik (regulator radio) dla operatora drona a drugi do sterowania gimbalem i kamerą.
http://winmar.pl/dji-inspire-1-pro-p-4586.html
Zgłoś nie działający link/spam

dji follow focus

dji follow focus
DJI Follow Focus bezprzewodowy, które integruje natywnie z serii Zenmuse Z5 kamery / systemów Gimbale i mogą być montowane na platformach wyposażonych w 15mm lub 19mm prętami - w tym Ronin i Ronin-M. Ustawianie ostrości wykorzystuje pilotów zdalnego sterowania (nadajnik) z pokrętła ostrości odpowiednik tradycyjnego mechanicznego Follow Focus. System bezprzewodowej złączności zasięg do 330 "linii-of-sight z opóźnieniem tylko 14ms
http://winmar.pl/dji-focus-bezprzewodowy-follow-focus-p-737.html
Zgłoś nie działający link/spam

apogee mic 96k

apogee mic 96k
Mikrofon 96k USB dla komputerów Mac i iOS urządzeń z Lightning kabel od Apogee Electronics ma na celu zapewnienie wysokiej jakości nagrań studio do kompatybilnego iPhone, iPod touch, iPad lub komputera Mac w rozdzielczościach do 96 kHz / 24-bit. Jest to zgodne z Lightning- i 30-pinowe złącze wyposażonych urządzeń iOS i zawiera złącze Lightning. MIC 96k posiada wyświetlacz LED wielokolorowy, która ilustruje poziom wejściowy i stan urządzenia, co daje wizualny odczyt stężenia wejściowych. Posiada całkowicie metalowy odlew korpusu cynku oraz pokrętło regulacji wzmocnienia boczne montowane na szybkich korektach swoich poziomach.
http://winmar.pl/apogee-mic-96k-p-3630.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt