Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Czyszczenie

Czyszczenie suchym lodem. Usługi i zaopatrzenie. :: MBC

Czyszczenie suchym lodem. Usługi i zaopatrzenie. :: MBC
Mobile Blast Cleaning świadczy usługi z zakresu innowacyjnego czyszczenia suchym lodem. Metoda czyszczenia strumieniowego z wykorzystaniem granulatu suchego lodu nie pozostawia dodatkowych zabrudzeń w postaci środków czyszczących i jednocześnie jest delikatniejsza od piaskowania, czy śrutowania. Pozwala to na pracę z powierzchniami delikatniejszymi lub wrażliwymi na uszkodzenia mechaniczne lub nienadające się do czyszczenia środkami chemicznymi.
http://e-mbc.com
Zgłoś nie działający link/spam

Czyszczenie przepompowni łódź - Asenizacyjne24.pl

Czyszczenie przepompowni łódź - Asenizacyjne24.pl
W sytuacji gdy czyszczenie kanalizacji staje się koniecznością, jedyną słuszną decyzją jest zwrócenie się o pomoc do fachowców. Nasza firma oferuje szeroki wybór usług związanych z asenizacją, posiadamy także duże doświadczenie w swojej branży. Czynności takie jak przepychanie kanalizacji albo czyszczenie tłuszczowników to dla nas bułka z masłem! W zakresie naszych kompetencji jest także wywóz nieczystości płynnych i czyszczenie przepompowni. Obszarem naszej działalności jest Łódź i okolice, gdzie obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, zawsze pozostawiając profesjonalne wrażenie
http://asenizacyjne24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Czyszczenie tapicerki Warszawa

Czyszczenie tapicerki Warszawa
Specjalizujemy się w eliminowaniu nieczystości, a także nieprzyjemnych zapachów. Naszą ofertę kierujemy do prywatnych osób, firm i instytucji. Gwarantujemy dokładne mycie samochodowej tapicerki, jak również czyszczenie, dodatkowo gwarantujemy ozonowanie samochodu oraz klimatyzacji. W naszej propozycji odnajdziecie również usługi dla domu i mieszkań. Specjalizujemy się w praniu dywanów, materacy i wykładzin. Polecamy też ozonowanie wszystkich pomieszczeń w domach, biurach oraz wszelakich firmach. Działamy w Warszawie, Legionowie, Konstancinie-Jeziorna, Markach, Łomiankach, Piasecznie, Otwocku, Piastowie, Pruszkowie, Wołominie, Ząbkach i Zielonce. Zapraszamy!
http://www.mobiwash.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt