Recenzje
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

Wyszukaj stronę        

Elektronika

Monitoring pojazdów

Monitoring pojazdów
Firma Flotman zajmuje się monitoringiem pojazdów za pomocą systemu GPS i GPRS. Oferowany monitoring pojazdów w prosty sposób pozwala nadzorować pracę kierowców. Montaż systemu daje możliwość rozeznania się w historii tras i ich przebiegu. Firma stworzyła atrakcyjny Program Partnerski określający zasady współpracy. Firma prowadzi także kompletny system nadzorowania flotą samochodową. U nas dostaniesz nadajnik GPS najlepszych firm dostępnych na rynku. Program kontroli udostępniony jest w systemie całodobowym.
http://www.flotman.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kable audio/video oraz recabling słuchawek na zamówienie

kable audio/video oraz recabling słuchawek na zamówienie
Firma wireessence proponuje usługę produkcji kabli audio/video oraz recablingu słuchawek na indywidualne zamówienie klienta. Konsument ma możliwość doboru wszystkich elementów składowych kabla (rodzaj przewodnika, wtyków, kolor oplotu itd.), określenia jego długości oraz zastosowania. Do produkcji naszych kabli używane są jedynie markowe i sprawdzone komponenty co daje gwarancję najwyższej jakości oraz zadowolenia z walorów sonicznych/wizyjnych naszego produktu. Produkt wykonywany jest ręcznie z najwyższą dbałością o jakość.
http://wireessence.com
Zgłoś nie działający link/spam

bkt elektronik

bkt elektronik
Jesteśmy wiodącym dostawcą komponentów okablowania strukturalnego, w tym: urządzeń sterowniczych, miedzianych i światłowodowych, szaf teleinformatycznych, serwerowych. Oferujemy kable miedziane, światłowodowe, przełącznice, złącza. Jesteśmy pasjonatami jakości i dobrych rozwiązań. Chcemy, by wszystko co opuszcza mury naszej firmy było nowatorskie, dopracowane i wykonane całkowicie zgodnie z projektem. To jednak nie wszystko. Chcemy również, by to co robimy, cechowała pasja.
http://bkte.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Naprawa laptopów, komputerów, monitorów, telewizorów…

Naprawa laptopów, komputerów, monitorów, telewizorów…
Multi-Servis Nasza oferta to serwis, naprawa telewizorów LCD, plazma, monitorów LCD, laptopów, komputerów stacjonarnych PC, urządzeń biurowych oraz innego sprzętu elektronicznego użytku domowego. Instalacja u klienta tunerów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Nie wiele firm na rynku jest wstanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie informatycznym jak i elektronicznym. Naprawy i konserwacje sprzętu, instalacje systemów operacyjnych, usuwanie złośliwego oprogramowania, odzyskiwanie utraconych i usuniętych danych, kopiowanie VHS, miniDV oraz z innych nośników materiałów audio-video na DVD. Kompleksowa obsługa firm. Udzielamy minimum trzy miesiące gwarancji na wykonaną usługę. Na terenie miasta Bydgoszczy dojazd gratis!!!
http://multi-servis.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt