Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Dobry optyk Lublin

Dobry optyk Lublin
Prowadzony wskutek naszych działań instytut optyki okularowej - Eltrimoptyk to stu procentowa gwarancja zadowolenia. W naszej firmie posiadamy jednych z najlepszych fachowców z bardzo dużą praktyką w tym zakresie. Podczas zachowania niskiej ceny, Eltrim oferuje nieodpłatny wybór okularów z diagnozą komputerową, dodatkowo w asortymencie naszym są między innymi soczewki fotochromowe. Gwarantujemy najwyższy poziom usług oraz asortymentu. Cechuje nas krótki termin wykonania, realizacja recept ze zniżką oraz miła i w pełni wykwalifikowana obsługa. Zachęcamy do wejścia zainteresowanych na portal- www.lublin-optyk.pl.
http://www.lublin-optyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

EsteticDerm Salon kosmetyczny

EsteticDerm Salon kosmetyczny
Zapraszamy do naszej kliniki osób chcących wyglądać zdrowo i pięknie dzięki pomocy profesjonalistów W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni dermatolodzy i kosmetolodzy. Zabiegi wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Najważniejsze dla nas są komfort i satysfakcja klientów. Oferujemy zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, aromaterapie, laserową depilacje Light Sheer, która jest uważana za najskuteczniejszą na rynku, mani- i pedicure i wiele innych. W naszym salonie można się odprężyć i zrelaksować, zapewniamy miłą obsługę. Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie przy ulicy Józefa Starego 28. Zapraszamy! Kontakt telefoniczny pod numerem 530 305 535.
http://esteticderm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta Warszawa
Zobacz portal naszej kliniki psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMEDIC. Oferujemy leczenie: uciążliwości z takimi problemami jak: zaburzenia nerwicowe i lękowe, nerwica, depresja, zaburzenia snu i pamięci, związki czy miłość. Mogą Ci pomóc: psychiatra, psycholo, coach, psychoterapeuta, dietetyk, czy psycholog dziecięcy. Oferujemy również treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Nasze gabinety mieszczą się w Warszawie.
http://psychomedic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Na co warto patrzeć kierując na badania psychotechniczne

Na co warto patrzeć kierując na badania psychotechniczne
Badania psychologiczne albo badania psychotechniczne wykonuje się dla skontrolowania posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa zazwyczaj około 60 minut, natomiast badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz dokładnie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań robione są testy psychologiczne oraz testy psychotechniczne.
http://psychobadanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt