Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów. tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów

Wyszukaj stronę        

Nauka jazdy

Nauka jazdy Tychy prawo jazdy Tychy

Nauka jazdy Tychy prawo jazdy Tychy
OSK Jacek to ośrodek szkolenia kierowców z najdłuższą tradycją w rankingu Gazety Wyborczej. Historia OSK Jacek rozpoczęła się w 1988 roku. Firma OSK Jacek to profesjonalna nauka jazdy w Tychach. W ostatnich latach, przez OSK JACEK zostało przeszkolonych na kursie podstawowym kat. B jak i kursach doszkalających około 300 kursantów w skali jednego roku. OSK Jacek - prawo jazdy Tychy.
http://oskjacek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jazdy w Radomiu

Nauka jazdy w Radomiu
Szkoła jazdy L-EFEKT to radomska firma przygotowująca do egzaminy prawa jazdy. Władamy samochodami marki HYUNDAI I20. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Radomia jak I jego okolic. Nasi instruktorzy służą pomocą zarówno w czasie trwania kursu teoretycznego jak I praktycznego. Wysoka poznawalność to nasz priorytet.
http://www.prawojazdyradom.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka prawo jazdy OSK Poznań

Nauka prawo jazdy OSK Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kluczyk otwiera swoje podwoje dla chcących szkolić się na kierowców. Ośrodek szkolenia Kluczyk uplasował się na pierwszej pozycji w rankingu zdawalności za 2013 rok w obrębie całego powiatu poznańskiego. Doskonały rezultat nie byłby możliwy wysokim standardom szkolenia. Skupiamy się nie tylko na tym, by udało się pozytywnie zdać egzamin państwowy, ale też w dużym stopniu na nauce uczestników kursu do uczestnictwa w ruchu drogowym. Przetestujcie nasz OSK Kluczyk w którym uczą znakomici specjaliści w swojej dziedzinie. Jeżeli polecicie nasz ośrodek znajomym uzyskacie 50 zł upustu jak również dwie godziny do spożytkowania dodatkowo. Wejdź na naszą stronę Osk-kluczyk.pl i zadzwoń na numer 510 519 300.
http://osk-kluczyk.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Eco driving

Eco driving
Szkoła bezpiecznej jazdy została powołana do życia w celu prowadzenia szkoleń i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving oraz defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe prowadzimy na dowolnych pojazdach.
http://szkolabezpiecznejjazdy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt