Recenzje
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        

Wideofilmowanie, fotografia

Fotoksiążka

Fotoksiążka
Samodzielne zaprojektowanie fotoksiążki może stanowić ciekawe doświadczenie, a sama fotoksiążka może okazać się ciekawym pomysłem na prezent. Serwis PixBook umożliwia fotoksiążki wysokiej jakości, które można samodzielnie zaprojektować. Składają się one ze sztywnej, laminowanej okładki oraz ze stron, wykonanych z papieru cyfrowego.
http://www.fotoksiążki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kamerzysta Kalisz

kamerzysta Kalisz
Filmowanie lustrzankami - filmowanie dla wymagających. Nowoczesny film ślubny. Filmowanie odbywa się lustrzankami i realizowane jest przez ludzi z wyobraźnią. Pracujemy na terenie całej Polski, chociaż ostatnio koncentrujemy się na woj. wielkopolskim (Kalisz, Ostrów Wlkp, Konin). Pracujemy tak, żeby inni pozazdrościli Wam filmu. Tworzymy wrażliwe, emocjonalne, niepowtarzalne filmy ślubne
http://wideofilmowanie.glamour-studio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wideofilmowanie wesel i studniówek Kozienice i Puławy

Wideofilmowanie wesel i studniówek Kozienice i Puławy
Zajmujemy się profesjonalnym kamerowaniem studniówek, chrzcin, wesel i ślubów na terenach Kozienic, Puław i Garwolina. Kamerujemy w najwyższych jakościach Hd i Sd. Zapraszamy Video Tomasz Konopka
http://videokonopka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

MORT wideofilmowanie

MORT wideofilmowanie
Chcesz w ciekawy sposób zareklamować swój biznes? Chcesz nagrać profesjonalny teledysk? A może zależy Ci na stworzeniu wideo z wydarzenia, które organizujesz? Nie czekaj dłużej i skontaktuj się ze mną. Przyjadę i korzystając z profesjonalnego sprzętu pomogę Ci osiągnąć sukces! Wezmę pod uwagę wszystkie Twoje propozycje i sugestie, nadam im kreatywny charakter, oryginalną i niepowtarzalną formę i przygotuję materiał, który Cię zachwyci.
http://www.mortvideo.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

GOVISION - Filmowanie 4K z DRONa

GOVISION - Filmowanie 4K z DRONa
Realizujemy lotnicze sesje wideo z wykorzytaniem drona Tali H500 wyposażonego w kamerę GoPro Hero 4 Black. Filmujemy nieruchomości, hotele, inwestycje, obiekty, działki, jak również imprezy okolicznościowe, wydarzenia kulturalne, sportowe, eventy. Materiały wideo wykorzystywane są do promocji, prezentacji ofert sprzedaży, jak również do różnego rodzaju dokmentacji (postępy prac, odszkodowania). Zajmujemy się postprodukcją wideo, zmontujemy film z wykonanych materiałów, który można zamieścić na firmowej stronie www.
http://www.govision.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt