Recenzje
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
http://www.piszemyprace.eu/. http://www.piszemyprace.eu/

Wyszukaj stronę        

Przewodnicy

Waldemar Prokop - przewodnik

Waldemar Prokop - przewodnik
Nazywam się Waldemar Prokop, jestem profesjonalnym przewodnikiem po Warszawie. Poza doświadczeniem i kwalifikacjami posiadam świetne podejście do ludzi. Z dużym zaangażowaniem oprowadzam po naszej stolicy zarówno grupy dorosłych, jak i nasze pociechy. Pokazuję miejsca znane i nieznane. Stolica jest moją pasją, którą zamierzam się dzielić z moimi Klientami.
http://www.przewodnikpowarszawie.wwwi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przewodnik Poznań

Przewodnik Poznań
Przewodnik Królewski to niekonwencjonalna i unikalna propozycja dla osób odwiedzających Wielkopolskę. Organizujemy wycieczki wyróżniające się pod kątem atrakcyjności-specjalnie dla naszych Klientów opracowaliśmy pakiety spełniające wymagania każdego turysty. Oferujemy Państwu między innymi trasy dla szkół, rodzin, biznesmenów i zakochanych. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy interesujące atrakcje ciekawe dla wszystkich uczestników. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę poznając zakątki Poznania i innych miejsc Wielkopolski! Działamy z zaangażowaniem, energią i mamy ogromne doświadczenie. Zapraszamy na portal Przewodnika Królewskiego, gdzie poznają Państwo całą naszą ofertę.
http://www.przewodnik-krolewski.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Poznań przewodnik

Poznań przewodnik
Skończyłem politologię, zajmuję się zawodowo dziennikarstwem i organizowanem wycieczek po Poznaniu i wielkopolsce. Zapraszam na podróż po po miejscu ważnym, w którym rozpoczyna się historia naszego narodu i polskiego Kościoła. Poznański Stary Rynek to piękne miejsce, Ratusz to perła renesansu, a Fara cud architektoniczny baroku. Pełna pamiętających dawne czasy, reprezentacyjnych budowli jest dzielnica cesarska z Zamkiem Cesarskim i Teatrem Wielkim. Prowadzę także wycieczki na Szlak Piastowski i po Polsce. Dobrze znam Warszawę, Kraków czy Zakopane, gdzie bywam tam jako pilot wycieczek. Zapraszam do zwiedzenia Poznania lub wspólnej wycieczki po Polsce. W celu kontaktu ze mną zapraszam na stronę internetową.
http://poznan-przewodnik.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt