Recenzje
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy
Transport międzynarodowy. Działamy na rynku transportowym od 12 lat. Specjalizujemy się w transport chłodniczy na terenie Europy zachodniej i środkowo-wschodniej. W chwili obecnej dysponujemy taborem chłodniczym w liczbie 13 zestawów 33 paletowych. Zapraszamy do BONET Transport międzynarodowy
http://www.bonet.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Czarter samolotów

Czarter samolotów
Na przedstawianej stronce znajduje się oferta certyfikowanego przewoźnika lotniczego. Specjalnością firmy są przeloty dla osób fizycznych, jak również instytucji. W zakres usług firmy wchodzi zwłaszcza czarter samolotów. Przeloty organizowane są zarówno na obszarze Polski, jak i za granicą. Ważne miejsce w ofercie zajmują usługi powietrznego taxi. Opisywana oferta obejmuje cargo - transport różnego rodzaju towarów. W funkcjonującej przy firmie szkole latania prowadzone są zajęcia dla pilotów. Firma oferuje pomoc w umiejętnym zarządzaniu flotami samolotów.
http://www.aam.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Elegancki autokar

Elegancki autokar
Na powyższej witrynie internetowej znajdziesz opis usług transportowych proponowanych przez przewoźnika Notatur. Chciałbyś dowiedzieć się ile osób może przebywać w autokarze oraz jakie rozrywki im gwarantujemy? Jest ci niezbędny autobus z pełnym wyposażeniem, który wypełnia wymogi EURO 2? Wersja Bova Futura przekłada się na bezpieczne rozwiązania oraz komfort jazdy. Wyszczególniliśmy wszystkie jego mocne strony. Zobaczysz tu także wykaz imprez i okazji, które obsługujemy. Najistotniejszą zakładką z punktu widzenia klientów jest ?Kontakt?. Korzystając z podanego tam numeru telefonu lub adresu e-mailowego możesz ustalić detale zamówienia.
http://notatur.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Paczki Polska Irlandia

Paczki Polska Irlandia
Ciągle rośnie popyt związany z przesyłkami kurierskimi na trasie Polska Irlandia. Z tego względu Firma Eu Kurier proponuje sprawne i szybkie dostarczenie twojej paczki na wyżej wymienionych trasach. Oferujemy szybki przewoź osób oraz zwierząt. N terenie naszego kraju współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi. Przesyłki odbierane i dostarczane pod drzwi po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym najdogodniejszej godziny odbioru przesyłki. Posiadamy nowoczesne auta i busy. Gwarantujemy pewność dostarczenia a przesyłki ubezpieczamy na swój koszt. Na terenie Irlandii zaopatrujemy sklepy i firmy a nasi stali kliencimogą liczyć na atrakcyjne ceny i zniżki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Zespól Eu Kurier.
http://www.eukurier.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt