Recenzje
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec (748)
https://aktinet.pl/jak-rozwiazac-zadanie-50-podzielne-przez-3/. Jak rozwiązać zadanie 50 podzielne przez 3?
www.ft.dk/. www.ft.dk/ (5)
https://herbcio.pl/aloes-zwyczajny-aloe-vera-9-korzysci-dla-zdrowia/. Aloes zwyczajny

Wyszukaj stronę        

Akcesoria telefony
Akcesoria telefony

Akcesoria telefony
eXtremestyle to marka akcesoriów GSM. Specjalizuje się w akcesoriach do telefonów, ale posiada w swojej ofercie również akcesoria do nawigacji GPS i Tabletów, a także anteny do modemu internetowego. eXtremestyle tworzą osoby młode, ale posiadające bogate doświadczenie na rynku akcesoriów GSM. Dzięki stałej obserwacji rynku telefonów komórkowych eXtremestyle jest liderem w wprowadzaniu nowych akcesoriów GSM. Najbardziej popularne akcesoria GSM w ofercie eXtremestyle to: anteny do modemów Huawei i ZTE, baterie do telefonów, etui na telefon, etui do Tabletu, ładowarki samochodowe i ładowarki sieciowe, samochodowe uchwyty do telefonów, nawigacji i Tabletów, a także zestawy głośnomówiące i słuchawkowe do telefonu.
http://www.extremestyle.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tworzenie aplikacji Android

Tworzenie aplikacji Android
Atinea jest firmą programistyczną świadczącą specjalistyczne usługi informatyczne. Polecamy dwa rodzaje prac: projektowanie aplikacji na zamówienie oraz outsourcing IT. Naszą specjalnością jest tworzenie pomysłowych aplikacji dla mobilnych urządzeń z systemem Android. Po ogólnej analizie opracujemy dla Państwa ofertę ze szczegółowym grafikiem i cennikiem. Koszty zleceń zależą od zakresu projektu, rodzaju współpracy i oczekiwanych kompetencji. Oprócz witryn www specjalizujemy się w robieniu profesjonalnych systemów obiegu dokumentów.
http://www.atinea.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

aukcja

aukcja
Witamy w naszym krajowym serwisie z aukcjami odwróconymi. Z nami dokonacie zakupu naprawdę wartościowe produkty rtv. Mamy smartfony. Zapraszamy zatem do naszego portalu. Shopshocker pozwoli Ci używanie ze świetnych aukcji odwróconych, dzięki czemu Wszystko stanie się kategorycznie łatwiejsze a Ty będziesz mógł nabywać za grosze. Zapraszamy zatem do używania naszego katalogu i odsłaniania nowych kosztów. W rzeczywistości warto!
http://shopshocker.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Części do telefonów

Części do telefonów
Działalność firmy Mobilen stanowi głównie sprzedaż akcesoriów gsm. Wśród części jakie oferuje Mobilen można znaleźć chociażby: baterię samsung, baterię sony ericsson, digitizer motorola, dotyk htc, dotyk motorola czy dotyk samsung, ekran dotykowy motorola, etui na ipad czy na telefon samsung, nawigację gps, różne akcesoria do ipada, kabura ipad, nawigację samochodową, obudowę do iphona, pokrowiec ipad, szybkę motorola, wyświetlacz apple, wyświatlacz ipad, wyświetlacz n8.
http://www.emobilen.pl/
Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt