Recenzje
Czyszczenie paneli słonecznych. Czyszczenie paneli słonecznych
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie fotowoltaiki
czyszczenie solarów/fotowoltaiki. czyszczenie solarów/fotowoltaiki
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.

Wyszukaj stronę        

Chemia przemysłowa





Cetex - Sól drogowa paczkowana

Cetex - Sól drogowa paczkowana
Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg oraz ekogroszek. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Ponadto w ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek z polskich kopalni. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Sól drogowa jest najskuteczniejszym środkiem do zwalczania skutków zimy na naszych drogach.
http://www.cetex-sol.com
Zgłoś nie działający link/spam

Worki polipropylenowe

Worki polipropylenowe
Izomer trudni się projektowaniem i produkcją worków bigbag. Przedsiębiorstwo dysponuje gigantycznym doświadczeniem, gdyż istnieje już sporo lat. Worki polipropylenowe to część asortymentu. W przeciwieństwie do worków z rozwiązaniem q-bag, mają one postać płaską. Także można tworzyć na nich nadruki informacyjne. Worki big bag mogą być zaopatrzone w różnorodną ilość uchwytów. Ich ładowność sięgać może nawet do tony.
http://www.izomer.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szlifierki pneumatyczne

Szlifierki pneumatyczne
Na szczególną uwagę zasługują różnego rodzaju szlifierki pneumatyczne, które pracują na sprężone powietrze. Wśród tego rodzaju urządzeń można wymienić np.: szlifierki orbitalne, a więc takie, których praca zespołu roboczego odbywa się w czasie ruchu kołowego. Ten element odróżnia ten rodzaj od innych modeli szlifierek, gdzie mamy styczność z pracą zespołu roboczego w ruchu posuwisto-zwrotnym.
http://www.univar.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sól drogowa

Sól drogowa
Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna nowoczesna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych istnieje możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. Prócz produkcji firma zajmuje się handlem oferując pełną gamę nawozów zakładów chemicznych Police. W swoim asortymencie posiada również sól drogową luzem jak i workowaną. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych - 24 tony lub 6 ton oraz ciągników siodłowych.
http://www.cetex.pl
Zgłoś nie działający link/spam




<wróć 0 1 2 dalej>



UrbiCMS 2008 - kontakt