Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Chemia przemysłowa

Cetex - Sól drogowa paczkowana

Cetex - Sól drogowa paczkowana
Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg oraz ekogroszek. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Ponadto w ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek z polskich kopalni. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Sól drogowa jest najskuteczniejszym środkiem do zwalczania skutków zimy na naszych drogach.
http://www.cetex-sol.com
Zgłoś nie działający link/spam

Worki polipropylenowe

Worki polipropylenowe
Izomer trudni się projektowaniem i produkcją worków bigbag. Przedsiębiorstwo dysponuje gigantycznym doświadczeniem, gdyż istnieje już sporo lat. Worki polipropylenowe to część asortymentu. W przeciwieństwie do worków z rozwiązaniem q-bag, mają one postać płaską. Także można tworzyć na nich nadruki informacyjne. Worki big bag mogą być zaopatrzone w różnorodną ilość uchwytów. Ich ładowność sięgać może nawet do tony.
http://www.izomer.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szlifierki pneumatyczne

Szlifierki pneumatyczne
Na szczególną uwagę zasługują różnego rodzaju szlifierki pneumatyczne, które pracują na sprężone powietrze. Wśród tego rodzaju urządzeń można wymienić np.: szlifierki orbitalne, a więc takie, których praca zespołu roboczego odbywa się w czasie ruchu kołowego. Ten element odróżnia ten rodzaj od innych modeli szlifierek, gdzie mamy styczność z pracą zespołu roboczego w ruchu posuwisto-zwrotnym.
http://www.univar.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sól drogowa

Sól drogowa
Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna nowoczesna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych istnieje możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. Prócz produkcji firma zajmuje się handlem oferując pełną gamę nawozów zakładów chemicznych Police. W swoim asortymencie posiada również sól drogową luzem jak i workowaną. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych - 24 tony lub 6 ton oraz ciągników siodłowych.
http://www.cetex.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt