Recenzje
drukowanie flag. drukowanie flag
druk na materiale. druk na materiale
drukarnia tkanin. drukarnia tkanin
drukowanie flag. drukowanie flag

Wyszukaj stronę        

Materiały i narzędzia

Ściernica oraz materiały ścierne

Ściernica oraz materiały ścierne
Firma Delta działa w kilku obszarach. Sprzedajemy materiały oraz narzędzia ścierne, ściernice, narzędzia do ogrodu i narzędzia do lasu, wyroby śrubowe. Prowadzimy również autoryzowany serwis oraz usługę wypożyczenia urządzeń oraz maszyn takich jak pilarki czy wertykulatory.
http://www.delta.oborniki.info
Zgłoś nie działający link/spam

pilarka formatowa

pilarka formatowa
Firma HAFEN jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce uznanej austriackiej firmy PWA BERNARDO wytwarzającej obrabiarki. W naszej ofercie zaprezentowanej na stronie znaleźć można urządzenia do obróbki metali i drewna oraz maszyny podnośnikowe i transportowe. Dzięki wyszkolonemu personelowi jesteśmy w stanie doradzić każdemu kontrahentowi, a po zakupie maszyny również deklarujemy fachową pomoc.
http://www.hafen.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Deski tarasowe

Deski tarasowe
Deski tarasowe TWINSON jest to połączenie drewna i PVC w jeden trwały i estetyczny materiał, który łączy wrażenie ciepła jakie daje drewno i trwałość PVC. Deski tarasowe TWINSON TERRACE mogą być wykorzystywane w aranżacji przestrzeni wokół domu. Można z nich tworzyć estetyczne i niezwykle trwałe tarasy, ścieżki ogrodowe, pomosty, obrzeża stawów czy basenów. TWINSON TERRACE to przede wszystkim: naturalny wygląd, trwałość, brak drzazg, brak pęknięć i nie wypaczanie się desek systemowych, łatwość w utrzymaniu czystości, , brak śliskiej powierzchni nawet w czasie deszczu.
http://www.owadekor.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Magsy | Magnesy i systemy magnetyczne

Magsy | Magnesy i systemy magnetyczne
Magsy zapewnia specjalistyczne produkty magnetyczne, spełniające najwyższe standardy technologiczne. Oferujemy różnego rodzaju magnesy (np. magnesy neodymowe NdFeB, magnesy ferrytowe, magnesy dla skupów złomu), folie magnetyczne, tablice magnetyczne, miotły magnetyczne, narzędzia magnetyczne oraz magnetyczne oddzielacze blach i separatory magnetyczne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.
http://www.magsy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt