Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Materiały i narzędzia

Separatory magnetyczne | Magnetyczna detekcja i separacja metali

Separatory magnetyczne | Magnetyczna detekcja i separacja metali
Magsy Separatory Magnetyczne to firma, zapewniającą wysokiej klasy separatory magnetyczne. W naszej ofercie znajdują się między innymi : separatory dla suchego materiału o niskiej, jak i dużej granulacji, separatory dla płynów i cieczy, separatory metali niezależnych. Oferujemy także elementy magnetyczne, pozwalające na samodzielny montaż separatorów oraz magnesy do testowania surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy również narzędzia magnetyczne dla warsztatów oraz detektory metali. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.
http://www.magnetyczne-separatory.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wykrojniki

Wykrojniki
Przedsiębiorstwo produkcyjne STANFORM znajduje się w Warszawie. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Mamy niezbędne maszyny do obróbki CNC i skrawaniem oraz elektrodrążenia. Wykonujemy produkty takie jak formy wtryskowe i wykrojniki. Na firmowej witrynie opublikowane są posiadane przez nas certyfikaty.
http://www.stanform.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ploter Laserowy

Ploter Laserowy
Firma zapewniająca najwyższej klasy maszyny przemysłowe do obróbki tworzyw sztucznych, drewna i metali. Dla pełnej satysfakcji nabywcy, każda z maszyn jest sprawdzana oraz przygotowywana. W ofercie mieszczą się też: prasa krawędziowa (gilotyna do blachy), zaginarka hydrauliczna, gilotyna hydrauliczna, gilotyna mechaniczna, ploter laserowy, zaginarki ręczne czy ploter frezujący.
http://www.prawer.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przeciągacze

Przeciągacze
W Centrum Techniki Macro zagwarantujemy sobie wiertła węglikowe i frezy składane. Każdy kto potrzebuje specjalistycznych narzędzi do obróbki metalu, może coś właściwego tu zamówić. Na stronie zlokalizowano katalogi wytwórców. Dystrybuowane są głowice frezarskie i płytki tokarskie. Artykuły zakładu Granlund ułatwiają rozwiercanie otworów.
http://www.macro.net.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt