Recenzje
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska
tematu pracy magisterskiej z turystyki. tematu pracy magisterskiej z turystyki
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl

Wyszukaj stronę        

Opiekunki

Opiekunki,Opiekunka,Niania,Dziecka,Dzieci

Opiekunki,Opiekunka,Niania,Dziecka,Dzieci
NianiaOK.pl to całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy zawierający oferty opiekunek poszukujących pracy jak również rodziców poszukujących opiekunki. Znajdź opiekunkę dla swojego dziecka i zapewnij by każdy dzień stanowił dla niego nowe i ciekawe odkrycia oraz dużą porcję zabawy.
http://www.nianiaok.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opiekunki - Warszawa

Opiekunki - Warszawa
Firma Adiutor zapewnia profesjonalne opiekunki do dzieci i osób starszych. Nasza firma specjalizuje się w opiece całodobowej. Organizujemy również kursy pierwszej pomocy dla firm i osób prywatnych. Region działania - Warszawa.
http://www.pomocwdomu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Opiekunka Warszawa - AKJ konsulting.

Opiekunka Warszawa - AKJ konsulting.
Warszawa opieka, Warszawa opiekunka. Firma powstała z myślą o Klientach, którzy poszukują zaufanej i sprawdzonej Niani, Opiekunki lub Gosposi by powierzyć jej opiekę nad najbliższymi osobami lub nad domem. Oddając bezpieczeństwo członków swojej rodziny i bezpieczeństwo swojego domu pod opiekę obcej osoby chcemy mieć pewność, że dokonaliśmy odpowiedniego wyboru, że do minimum zredukowaliśmy ryzyko zatrudnienia osoby, która nie spełniałaby naszych oczekiwań lub mogłaby przysporzyć nam kłopotów.
http://www.akjopiekunki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opiekunki

Opiekunki
Animus AWG powstała we wrześniu 2004 z myślą o pomocy- sprzątanie mieszkań. profesjonalne nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Na godziny, doraźnie, na cały dzień. Pomoc domowa, opiekunki Warszawa, woj. mazowieckie. Prowadzenie domu, pranie, sprzątanie domów, prasowanie, mycie okien, gotowanie - rekomendujemy osoby uczciwe, lojalne i rzetelne, doświadczone i sprawdzone. Całodzienna opieka w godzinach nocnych w wybranych godzinach także z zamieszkaniem. Od poniedziałku do piątku lub w wybranych godzinach.
http://www.animus-awg.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opiekunki do dzieci, nianie, gosposie-Agencja Opiekunek Yvonne

Opiekunki do dzieci, nianie, gosposie-Agencja Opiekunek Yvonne
Chcesz wyjść na imprezę, i nie masz z kim zostawić dziecka w domu na noc ?Zbliżają się ferie zimowe lub wakacje, nie możesz iść na urlop, martwisz się, że Twoje dziecko będzie musiało w tym czasie zostać w domu bez opieki ?Planujesz wieczór we dwoje ?Pracujesz i z różnych przyczyn nie możesz liczyć na wsparcie dziadków? Nie martw się ! Jesteśmy po to aby zapewnić Twojemu dziecku czułą i miłą opiekę. Zgłoś się do nas !Chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniej Opiekunki dla Państwa dziecka.
http://www.opiekunki.bydgoszcz.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt