Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Windy

OVERLIFT - Windy i schody ruchome.

OVERLIFT - Windy i schody ruchome.
Montaż, modernizacje i remonty wind osobowych i towarowych. Montaż schodów i chodników ruchomych. Instalacje elektryczne. Firma zatrudnia pracowników którzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonanie usługi na wysokim poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.
http://www.overlift.pl
Zgłoś nie działający link/spam

P.H.U PLAWIA - WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

P.H.U PLAWIA - WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Firma P.H.U 'Plawia" z Katowic, od wielu lat wykonuje usługi , związane z łamaniem barier architektonicznych dla ludzi niepełnosprawnych. Wykonaliśmy już setki zleceń dla prywatnych osób potrzebujących, jak i na zaspokojenie wymagań unijnych w placówkach NFZ. Nasi fachowcy zapewniaja najlepszej jakości windy oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Zlecenia wykonujęmy na terenie całego kraju.
http://www.plawia.katowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Windy osobowe

Windy osobowe
Przedstawiana firma INVEST LIFT ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży dźwigowej. Do jej specjalności należą windy osobowe, w tym także obsługujące osoby niepełnosprawne. Poza windami, uprawnienia firmy obejmują także konserwację np. schodów ruchomych. INVEST LIFT współpracuje z renomowanymi producentami sprzętu dźwigowego. W ofercie mieści się montaż wind, jak i części zamiennych do tych urządzeń. Firma zapewnia fachowość, terminową oraz solidną realizację zleceń. Na stronie możemy zapoznać się z referencjami przedsiębiorstwa.
http://www.investlift.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Żuraw

Żuraw
Najlepsze windy tylko w „Tryb Dźwig”. Zajmują się kompleksowym montażem, oraz świadczą usługi w doradztwie doboru odpowiednich dźwigów, wciągarek, żurawi i urządzeń sterujących. Posiadają certyfikat wystawiony przez Urząd Dozoru Technicznego – Jednostka Certyfikująca - Systemy Zarządzania. Efekty ich pracy można zobaczyć na ich stronie w zakładce galerii. Zobaczą państwo jak wielką uwagę przywiązują do szczegółów. Windy, dźwigi i wciągarki wyposażone są w najnowszy technologicznie sprzęt sterujący. Sprawie związane z konserwacją również załatwimy u nich.
http://www.tryb-dzwig.pl/oferta.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt