Recenzje
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

AGD

Stacja pogodowa

Stacja pogodowa
Firma ?Metrex? działa w branży od dziesięciu lat. W tym czasie wypracowała sobie markę rzetelnej firmy, która zajmuje się importem oraz dystrybucją drobnego sprzętu gospodarstwa domowego. Posiada w ofercie nowoczesne urządzenia, takie jak stacja pogodowa, nóż elektryczny, elektroniczna waga kuchenna, ramka elektroniczna i wiele innych. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym, w atrakcyjnych cenach.
http://www.agdzakupy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Leica, dalmierze, Disto

Leica, dalmierze, Disto
Firma Profi Partner to doświadczone doradztwo techniczne przy doborze i wykorzystaniu urządzeń pomiarowych. Także sprawnie zajmujemy się dystrybucją doskonałej jakości produktów marki Leica Geosystems. Oferujemy specjalistom z zakresu inżynierii, budownictwa, geodezji, przemysłu i innych domen pionierskie rozwiązania bazujące na najnowocześniejszej technologii, zapewniając wysoką jakość i wydajność. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych i gospodarczych narzędzi. Dodatkowo jesteśmy dumni z naszego bogato zaopatrzonego magazynu, a także z wybitnie efektywnego systemu realizacji zleceń.
http://www.leica.profipartner.pl
Zgłoś nie działający link/spam

naprawa sprzętu agd

naprawa sprzętu agd
Oferuję Państwu usługi w zakresie napraw urządzeń AGD wszystkich znanych marek na polskim rynku. Sprzęt przeze mnie naprawiany to : PRALKI,ZMYWARKI ,PIEKARNIKI,KUCHNIE GAZOWE I ELEKTRYCZNE,PŁYTY INDUKCYJNE ITP. Urządzenia te naprawiam w domu u klienta.Szczególne przypadki uszkodzeń oraz sprzęt taki jak:MIKROFALE,EXPRESY DO KAWY,ODKURZACZE ITP.naprawiam na warsztacie, który znajduje sie w miejscowosci Prusy 119 na terenie gm. Kocmyrzów. Rejonem mojego działania jest całe miasto Kraków oraz okoliczne gminy takie jak : Kocmyrzów-Luborzyca ,Igołomia, Wawrzeńczyce,Michałowice,Słomniki,Koniusza,Proszowice,Zielonki. Rejonizacja ta wynika z punktu umiejscowienia zakładu. Dalszy dojazdy do uzgodnienia.
http://www.gutagd.home.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SERWIS NIKON POZNAŃ

SERWIS  NIKON POZNAŃ
PROFESJONALNA NAPRAWA. UCZCIWE CENY. Naprawiamy sprzęt foto video i notebooki. Posiadamy własnych techników, w każdej chwili możemy udzielić dokładnych informacji na temat statusu naprawy. Dysponujemy dużym magazynem części zamiennych co w wielu przypadkach skraca znacznie termin wykonania napraw. FOTO SERWIS Piątkowska 84b/8 60-648 Poznań www.serwisnaprawacyfrowych.pl Tel: 505 55 88 78
http://serwisnaprawacyfrowych.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt