Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl
https://turbus.pl. https://turbus.pl
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec

Wyszukaj stronę        

Usługi internetowe

Badania internetowe

Badania internetowe
Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Zapraszamy do współpracy.
http://www.dpconsulting.it.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maxid - technologia i systemy wsparcia

Maxid - technologia i systemy wsparcia
Firma MAXID POLSKA powstała przez stale rosnące potrzeby identyfikacji produktów i procesów codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy.
http://maxid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Android aplikacje

Android aplikacje
Ampesco to lider w zakresie usług związanych z aplikacjami mobilnymi. Szczególne miejsce w ofercie zajmują aplikacje tworzone dla platformy android. W zakres usług firmy wchodzi projektowanie aplikacji telewizyjnych. Oferta adresowana jest głównie do firm, pragnących wzmocnić swą pozycję. Jednym z celów tych aplikacji jest udoskonalenie obsługi klientów. Oferta obejmuje kanały m-commerce, umożliwiające pozyskanie nowych klientów. Firma zajmuje się zarówno tworzeniem, jak również rozwijaniem aplikacji.
http://www.ampesco.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Stenogramy

Stenogramy
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem stenogramów rozmów, stenogramów nagrań, wywiadów, konferencji. Wszystkie zlecenia wykonujemy z największą starannością, przez co jakość jest na najwyższym poziomie, a z drugiej strony zachowujemy niską cenę, dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni.
http://stengoramy24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maxid - Systemy inwentaryzacyjne Warszawa

Maxid - Systemy inwentaryzacyjne Warszawa
Firma MAXID powstała przez stale rosnące potrzeby identyfikacji produktów i procesów codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy. dział Systemów Identyfikacyjnych, dział Systemów Zarządzania dział Technologii i Systemów Wsparcia. Dzięki rozszerzonej działalności świadczymy kompleksową obsługę naszych Klientów oraz zapewniamywieloletnią profesjonalną współpracę.
http://maxid.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt