Recenzje
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Wyszukaj stronę        

Usługi internetowe

Badania internetowe

Badania internetowe
Instytut Informacji Rynkowej - DPConsulting zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzamy badania ilościowe i jakościowe. Podejmujemy się realizacji fragmentów większych projektów badawczych, np. zbieranie danych, analiza danych itp. Zapraszamy do współpracy.
http://www.dpconsulting.it.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maxid - technologia i systemy wsparcia

Maxid - technologia i systemy wsparcia
Firma MAXID POLSKA powstała przez stale rosnące potrzeby identyfikacji produktów i procesów codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy.
http://maxid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Android aplikacje

Android aplikacje
Ampesco to lider w zakresie usług związanych z aplikacjami mobilnymi. Szczególne miejsce w ofercie zajmują aplikacje tworzone dla platformy android. W zakres usług firmy wchodzi projektowanie aplikacji telewizyjnych. Oferta adresowana jest głównie do firm, pragnących wzmocnić swą pozycję. Jednym z celów tych aplikacji jest udoskonalenie obsługi klientów. Oferta obejmuje kanały m-commerce, umożliwiające pozyskanie nowych klientów. Firma zajmuje się zarówno tworzeniem, jak również rozwijaniem aplikacji.
http://www.ampesco.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Stenogramy

Stenogramy
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem stenogramów rozmów, stenogramów nagrań, wywiadów, konferencji. Wszystkie zlecenia wykonujemy z największą starannością, przez co jakość jest na najwyższym poziomie, a z drugiej strony zachowujemy niską cenę, dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni.
http://stengoramy24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maxid - Systemy inwentaryzacyjne Warszawa

Maxid - Systemy inwentaryzacyjne Warszawa
Firma MAXID powstała przez stale rosnące potrzeby identyfikacji produktów i procesów codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy. dział Systemów Identyfikacyjnych, dział Systemów Zarządzania dział Technologii i Systemów Wsparcia. Dzięki rozszerzonej działalności świadczymy kompleksową obsługę naszych Klientów oraz zapewniamywieloletnią profesjonalną współpracę.
http://maxid.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt