Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia techniczne

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice
mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT
http://www.polacco.traduzioni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań
Wiele rodzajów tłumaczenia Czyli podstawowy podział tłumaczenia zwykłe czy przysięgłe, a także tłumaczenia pisemne czy ustne. Podobnie jest z dziedzinami przekładanych zagadnień: medycyna, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia sądowe, tłumaczenia morskie, różne typy technicznych – chemia nieorganiczna, przemysł wydobywczy, informatyka, takie jak przetwarzanie danych, programowanie, specyficzne pliki, tłumaczenia dla testów i badań, ekonomia faktury i rejestry różne umowy handlowe, sprawy militarne, nowoczesne technologie stanowiące wyzwanie dla biura tłumaczeń jak farmy wiatrowe, produkcja tworzyw.
http://szkolenia.keed.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt