Recenzje
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia techniczne

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice
mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT
http://www.polacco.traduzioni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań
Wiele rodzajów tłumaczenia Czyli podstawowy podział tłumaczenia zwykłe czy przysięgłe, a także tłumaczenia pisemne czy ustne. Podobnie jest z dziedzinami przekładanych zagadnień: medycyna, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia sądowe, tłumaczenia morskie, różne typy technicznych – chemia nieorganiczna, przemysł wydobywczy, informatyka, takie jak przetwarzanie danych, programowanie, specyficzne pliki, tłumaczenia dla testów i badań, ekonomia faktury i rejestry różne umowy handlowe, sprawy militarne, nowoczesne technologie stanowiące wyzwanie dla biura tłumaczeń jak farmy wiatrowe, produkcja tworzyw.
http://szkolenia.keed.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt