Recenzje
profesjonalne drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia techniczne

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice

Włoski - profesjonalne tłumaczenia techniczne Katowice
mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT
http://www.polacco.traduzioni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań

Tłumaczenia angielskie techniczne Poznań
Wiele rodzajów tłumaczenia Czyli podstawowy podział tłumaczenia zwykłe czy przysięgłe, a także tłumaczenia pisemne czy ustne. Podobnie jest z dziedzinami przekładanych zagadnień: medycyna, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia sądowe, tłumaczenia morskie, różne typy technicznych – chemia nieorganiczna, przemysł wydobywczy, informatyka, takie jak przetwarzanie danych, programowanie, specyficzne pliki, tłumaczenia dla testów i badań, ekonomia faktury i rejestry różne umowy handlowe, sprawy militarne, nowoczesne technologie stanowiące wyzwanie dla biura tłumaczeń jak farmy wiatrowe, produkcja tworzyw.
http://szkolenia.keed.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt