Recenzje
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Korepetycje z języka polskiego w Katowicach
Praca doktorska. Praca doktorska
Pisanie prac. Pisanie prac
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl

Wyszukaj stronę        

Domy

Domy prefabrykowane

Domy prefabrykowane
Budowa naszego domu nie musi ciągnąć się latami - dziś wystarczyć może kilka miesięcy. Jeśli chcemy przeprowadzić się tak szybko, powinniśmy zainwestować w dom prefabrykowany. Budynki z tej kategorii uchodzą za bardziej trwałe od tych, stawianych w tradycyjny sposób - wynika to z faktu, że gotowe elementy produkowane są w fabrykach, w warunkach sprzyjających perfekcyjnemu wykonaniu i poddaniu prefabrykatów kontroli jakości.
http://www.domy-prefabrykowane.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ekologiczne domy energooszczędne

Ekologiczne domy energooszczędne
Opracowanie domu niskoenergetycznego to nieomalże bojowe zadanie dla architekta, który powinien w takim przypadku wykazać się dużą wiedzą oraz doświadczeniem na placu budowy. Architekt, który zajmuje się projektowaniem ekologiczne domy energooszczędne, powinien znać rozmaite rozwiązania technologiczne, jakie pozwolą mu na stworzenie projektu takiego domu. Na energooszczędność wpływa wiele cech, dotyczą one zarówno samego projektu domu ekologicznego, jak i jego położenia w terenie, wykorzystywanych materiałów budowlanych, urządzeń grzewczych bądź systemu wentylacji. O szczegółach dowiesz się na naszej stronie internetowej.
http://www.domyekologiczne.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dom energooszczędny

Dom energooszczędny
W przypadku domu nie można mówić tylko o kosztach jego wybudowania, ale również późniejszego utrzymania budynku. Budownictwo energooszczędne gwarantuje istotne zredukowanie kosztów utrzymania domu związanych z wentylacją, ogrzewaniem pomieszczeń i wody a także oświetleniem wnętrza. Przedstawiamy trochę użytecznych informacji o budownictwie energooszczędnym: wentylacja z odzyskiem ciepła, kolektory słoneczne, pompy ciepła, tanie źródła ciepła technologie i materiały służące do wykonania izolacji termicznej, finansowe i ekologiczne aspekty domu energooszczędnego.
http://www.domyenergooszczedne.info
Zgłoś nie działający link/spam

Domy i konstrukcje z drewna

Domy i konstrukcje z drewna
Konstrukcje z drewna są nie tylko ekologiczne, czy modne, ale także odporne i wytrzymałe na działanie grzybów, pleśni, ognia i czynników atmosferycznych. Przedstawiamy najważniejsze wiadomości o konstrukcjach drewnianych. Charakteryzujemy poszczególne rodzaje konstrukcji z drewna, informujemy o właściwościach, sposobach obróbki technologicznej i ochrony drewna, opisujemy technologię prefabrykacji a także budowy domów z bali i o lekkim szkielecie drewnianym.
http://www.konstrukcjedrewniane.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt