Recenzje
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl
butów dla mężczyzn Alvo. butów dla mężczyzn Alvo
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe

Wyszukaj stronę        

Monitorowanie GPS

Lokalizacja pojazdów Poznań

Lokalizacja pojazdów Poznań
Monitorowanie floty pojazdów z wykorzystaniem systemów firmy ELTE GPS. Wdrożenie obejmuje instalację modułów GPS w samochodach oraz oprogramowania dla dyspozytora. System przekazuje dane w oparciu o technologie GPS.
http://eltegps.poznan.smok.net.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

monitoring mazowieckie

monitoring mazowieckie
Zdobyte doświadczenie i wiedza potwierdzona stosownymi dokumentami umożliwia nam zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie usług, które możemy Państwu zaproponować. Stosujemy tylko sprawdzone i niezawodne urządzenia, realizujemy zlecenia indywidualne, także niestandardowe formy zabezpieczeń obiektów, monitoringu i rejestracji sygnału audio-wideo. Projektujemy i wykonujemy wszelkie instalacje dotyczące monitoringu i przekazu video. Od monitoringu miasta, obiektu, pojazdu do monitoringu ukrytego w dowolnym miejscu - zupełnie niewidocznego dla otoczenia. Realizujemy zlecenia niestandardowe, odpowiednio dobrane do potrzeb. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń,
http://www.snapcom.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Monitoring GPS

Monitoring GPS
Specjalizujemy się w sprzedaży rozwiązań z dziedziny ogólnie rozumianego monitoringu pojazdów. Misją naszej działalności jest zmniejszanie kosztów związanych z użytkowaniem różnego typu samochodów i maszyn. Oferujemy monitoring GPS, który przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej Twojego przedsiębiorstwa. Polecamy system umożliwiający kontrolę pracy pracowników i lokalizowanie osób. Gwarantujemy pomyślną współpracę bazującą na wieloletnim doświadczeniu oraz gruntownym przygotowaniu teoretycznym. Dbamy o wysoką jakość usług.
http://www.gpsguardian.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Monitoring pojazdów

Monitoring pojazdów
Monitoring pojazdów SMOK prepaid. System do śledzenia pojazdów na mapach cyfrowych. Lokalizacja położenia geograficznego z dokładnością kilku metrów. Samodzielny montaż w samochodzie.
http://www.smokprepaid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Administrowanie flotą samochodową

Administrowanie flotą samochodową
W firmie, w której najistotniejszym celem jest zarządzanie flotą pojazdów, ogromnie ważny jest monitoring pojazdów. Administrowanie flotą samochodową wnosi stałe oszczędności, do realizowania podobnego typu zadań potrzeba dużo mniej czasu. Znana firma Flota-Inter oferuje monitoring pojazdów GPS, który umożliwia skupienie się na najistotniejszej działalności spółki. Wzrasta w dużym stopniu wydajność pracy. W dużym stopniu ułatwiona jest analiza i rozrachunek kosztów związanych z transportem. Dalsze szczegóły odnajdziesz na stronie www.
http://www.flotainter.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt