Recenzje
producent obuwia Alvo-Shoes. producent obuwia Alvo-Shoes
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online
http://www.piszemyprace.eu/. http://www.piszemyprace.eu/
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.

Wyszukaj stronę        

Rolnictwo

Miskant - Vitrogen

Miskant - Vitrogen
Firma specjalizuje się w produkcji roślin przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rozmnażania in vitro. Nasza kadra to najlepsi biotechnolodzy, genetycy i praktycy rolnictwa z polskich uniwersytetów, akademii rolniczych i innych ośrodków naukowych. VitroGen to know-how, najwyższa jakość i najniższe ceny. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakładaniu, pielęgnacji i ochronie plantacji traw. Opracowujemy technologie rozmnażania roślin przemysłowych i ozdobnych w kulturach in vitro, doskonalimy procedury stosowane przez inne laboratoria. Dostarczamy rośliny jednorodne genetycznie o doskonałych parametrach zdrowotnych i morfologicznych. Wykonujemy genetyczną identyfikację odmian roślin uprawnych.
http://www.vitrogen.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mocznik, sól drogowa, chlorek potasu

Mocznik, sól drogowa, chlorek potasu
AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Specjalizujemy się w chemii przemysłowej.
http://www.aurepio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pasze dla zwierząt

Pasze dla zwierząt
Agrivet jest firmą, która działa na rynku od ponad 10 lat. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją na terenie całego kraju premiksów, koncentratów, pasz, preparatów mlekozastępczych oraz dodatków paszowych dla wszystkich typów zwierząt hodowlanych (Trzoda, Bydło, Drób, Konie). Profilaktyka sanitarna - produkcja i dystrybucja. Pasze dla zwierząt hodowlanych, preparaty mlekozastępcze, dodatki paszowe, Vitapur, Probiosan, Agrisan - sucha dezynfekcja.
http://www.agrivet.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Składnica części i maszyn rolniczych

Składnica części i maszyn rolniczych
Posiadamy w ciągłej sprzedaży części oraz materiały eksploatacyjne do ciągników i maszyn rolniczych takie jak: filtry, do ciągników, kombajnów, oleje, płyny do chłodnic, cięgła, sworznie, zawleczki, zaczepy, korpusy, łożyska, paski klinowe, wałki przekaźnika mocy, farby, uszczelniacze, simeringi, oringi, segery, żarówki, bezpieczniki, przekaźniki, części płużne, redlice, wszelakie części i akcesoria do opryskiwaczy oraz wiele innych. W ofercie posiadamy części do wielu typów ciągników rolniczych. To m.in. części zamienne do rodziny ciągników Ursus: C-330, C-360; a także do takich marek, jak: Zetor, Massey Ferguson, MTZ, Władimirec T-25.
http://www.skladczesci.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt