Recenzje
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Imprezy Integracyjne

fotobudka na imprezy firmowe

fotobudka na imprezy firmowe
Otofotobudka.pl jest doskonałym pomysłem na imprezę firmową. Zarówno imprezy integracyjne jak i brandingowe są doskonałą okazja na zabawę z fotobudką. Fotobudka przyjeżdża wraz z zabawnymi perukami, okularami, kapeluszami i innymi akcesoriami. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli tylko zechce. Asystent jest stale obecny i pomaga rozkręcić zabawę, zapraszając gości do fotobudki i pomagając w jej obsłudze. Kolorowe zdjęcia drukują się w 10 sekund. Zapraszamy!
http://otofotobudka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

impreza

impreza
ACE City to zupełnie nowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Innowacyjna technologia rozszerzonej rzeczywistości połączona z nieustannie aktualizowaną bazą danych miejsc - klubów, pubów, restauracji, kin i teatrów - zaprowadzi Cię do miejsc, o których nie wiedziałeś wcześniej! Jeśli to jeszcze za mało - dzięki aplikacji na urządzenia z Androidem lub iPhone możesz być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół Ciebie. Nie ważne czy imprezujesz w klubie, jesteś na koncercie czy festiwalu.
http://ace-city.com
Zgłoś nie działający link/spam

Fxevents.pl

Fxevents.pl
Proponujemy imprezy integracyjne dla pracowników, zajmujemy się organizacją imprez dla firm. Mamy wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu oferujemy wysoką jakość usług.
http://www.fxevents.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dzień Bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa
Dzień bezpieczeństwa to świetna inicjatywa, która minimum raz do roku powinna odbywać się w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą najważniejszą. Udział każdego człowieka w dniu bezpieczeństwa znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w przedsiębiorstwach które nie organizują dnia BHP. Dzień BHP to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twojej firmie. Pamiętamy również o osobach starszych i niepełnosprawnych. Dzień BHP to okazja, by przekonać się jak ciężko zapewnić im bezpieczeństwo.
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt