Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Imprezy Integracyjne

fotobudka na imprezy firmowe

fotobudka na imprezy firmowe
Otofotobudka.pl jest doskonałym pomysłem na imprezę firmową. Zarówno imprezy integracyjne jak i brandingowe są doskonałą okazja na zabawę z fotobudką. Fotobudka przyjeżdża wraz z zabawnymi perukami, okularami, kapeluszami i innymi akcesoriami. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli tylko zechce. Asystent jest stale obecny i pomaga rozkręcić zabawę, zapraszając gości do fotobudki i pomagając w jej obsłudze. Kolorowe zdjęcia drukują się w 10 sekund. Zapraszamy!
http://otofotobudka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

impreza

impreza
ACE City to zupełnie nowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Innowacyjna technologia rozszerzonej rzeczywistości połączona z nieustannie aktualizowaną bazą danych miejsc - klubów, pubów, restauracji, kin i teatrów - zaprowadzi Cię do miejsc, o których nie wiedziałeś wcześniej! Jeśli to jeszcze za mało - dzięki aplikacji na urządzenia z Androidem lub iPhone możesz być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół Ciebie. Nie ważne czy imprezujesz w klubie, jesteś na koncercie czy festiwalu.
http://ace-city.com
Zgłoś nie działający link/spam

Fxevents.pl

Fxevents.pl
Proponujemy imprezy integracyjne dla pracowników, zajmujemy się organizacją imprez dla firm. Mamy wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu oferujemy wysoką jakość usług.
http://www.fxevents.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dzień Bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa
Dzień bezpieczeństwa to świetna inicjatywa, która minimum raz do roku powinna odbywać się w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą najważniejszą. Udział każdego człowieka w dniu bezpieczeństwa znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w przedsiębiorstwach które nie organizują dnia BHP. Dzień BHP to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twojej firmie. Pamiętamy również o osobach starszych i niepełnosprawnych. Dzień BHP to okazja, by przekonać się jak ciężko zapewnić im bezpieczeństwo.
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt