Recenzje
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Przetwórstwo tworzyw sztucznych
HANYANG POLSKA Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w technologii wtrysku wyrobów z tworzyw sztucznych. Firma posiada bogate, ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji narzędzi formatujących głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Wyroby wykonane przez naszą firmę trafiają do klientów zarówno na rynki europejskie jak i światowe.
http://www.hanyangpolska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

AST - Beczki i Kanistry

AST - Beczki i Kanistry
Firma AST Polska jest bezpośrednim dystrybutorem kanistrów, beczek i innych opakowań stworzonych z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) posiadających wszystkie niezbędne unijne certyfikaty niezbędne dla produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, czy substancjami niebezpiecznymi - w tym UN-X oraz UN-Y. Produkty te cechuje wysoka jakość oraz niemiecka precyzja wykonania.
http://www.ast-kanister.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Kanistras

Kanistras
Bendrovė yra tiesioginis platintojas AST dėžutes, statinaitės ir kitais konteineriais, sukurtų iš didelio tankio polietileno (HDPE) su visais būtinais gaminiams, skirtiems liestis su maisto ar pavojingomis medžiagomis, įskaitant JT ir JT X-Y, reikalingų ES sertifikatus. Šie produktai yra aukštos kokybės ir vokišku tikslumu.
http://www.ast-kanistras.lt/
Zgłoś nie działający link/spam

Plat-ZEM Głogów

Plat-ZEM Głogów
Firma Plast-ZEM istnieje na rynku już mnóstwo lat, dzięki temu zdołała posiąść odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych czy też wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współdziałamy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym celem jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.plast-zem.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt