Recenzje
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl
https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl. https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl

Wyszukaj stronę        

Serwisy GSM

Akcesoria i serwis GSM Global Centrum

Akcesoria i serwis GSM Global Centrum
Firma powstała w 2003 roku. Od początku działalności staramy się, aby oferta akcesoriów GSM i telefonów komórkowych bez abonamentu spełniała Państwa najwyższe wymagania, a jakość serwisu GSM charakteryzowała się solidnością i profesjonalizmem. Posiadamy punkty serwisowo - handlowe rozmieszczone w centrach handlowych na terenie Trójmiasta. Kilkuletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej pozwala nam nie tylko na doskonalenie profesjonalnej obsługi klienta, ale także uzmysławia jak ważne jest ciągłe badanie Państwa potrzeb. Nasze serwisy GSM oferują kompleksowe doradztwo i obsługę serwisową, oraz zapewniają różnorodność oferowanych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów serwisowo - handlowych i naszej strony internetowej.
http://www.globalcentrum.pl
Zgłoś nie działający link/spam

gsm Kraków

gsm Kraków
W ofercie firmy Tele-Mobile możemy znaleźć telefony nowe i używane. Firma zajmuje się także serwisem GSM, a także nawigacjami samochodowymi. Nowością w tej firmie, są telefony dla seniora. Charakteryzują je duże i czytelne przyciski, a przede wszystkim łatwa obsługa. Firma gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów oraz usług. Wszyscy chętni niech odwiedzą jej stronę internetową.
http://www.tele-mobile.pl
Zgłoś nie działający link/spam

simlocki

simlocki
Naprawa telefonów komórkowych (wymiana wyświetlaczy LCD, złącz systemowych, joysticków, naprawa ładowania i inne), palmtopów, smartphonów, PDA, nawigacji i modemów. Skup nowych telefonów oraz iPhone. Zdejmujemy simlocki (nowości najszybciej w mieście). Uaktualniamy oprogramowanie i zmieniamy języki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu telefonów. Sprzedajemy akcesoria GSM, doładowania pre-paid i zestawy startowe. Większość napraw programowych wykonujemy na miejscu. Skupujemy uszkodzone telefony komórkowe (po zalaniach, upadkach...).
http://www.gsmmasters.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lokalizator GPS

Lokalizator GPS
Super przenośny lokalizator GPS, z nim się nigdy nie zgubisz. Do lokalizatora wkładamy kartę sim dowolnego operatora i umieszczamy przy celu, który chcemy śledzić. Idealne urządzenie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Możemy go zainstalować dosłownie wszędzie. Od samochodu, poprzez różnego rodzaju maszyny a nawet wrzucić do torebki lub przyczepiąć do szyi naszemu pupilowi
http://lokalizatorgps.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt