Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Agencje Reklamowe

Stylowa odzież reklamowa.

Stylowa odzież reklamowa.
Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą odzieży reklamowej i innych produktów do promocji. Mamy w naszej ofercie takie marki jak: Harvesrt, B&C, Gildan, Stedman, Panoply, Result, Jerzees, SG, Fruit of The Loom, Printer, Result. Oferujemy takie produkty jak polary reklamowe, bluzy reklamowe, kurtki reklamowe, koszulki polo i T-Shirty. Na życzenie klienta wykonujemy znakowanie: haft lub nadruk.
http://www.artfaktoria.pl
Zgłoś nie działający link/spam

identyfikacja wizualna,projektowanie opakowań

identyfikacja wizualna,projektowanie opakowań
Zlecenie projektu firmie Grrow to na pewno niezły wybór, ponieważ fachowcy tu pracujący oferują wykonanie na najwyższym poziomie. Zlecenia które bywają przyjmowane to zarówno wykonanie logotypu danego produktu lecz też na przykład projekt reklamy prasowej który ma się ukazać w dzienniku albo tygodniku.
http://www.grrow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja hostess Warszawa

Agencja hostess Warszawa
Przygotowujesz imprezę firmową, biznesową, promocyjną w plenerze lub w budynku? Nie wiesz, gdzie odnaleźć piękne hostessy, które zajmą się twoimi gośćmi? Koniecznie zajrzyj na witrynę www.obsession.media.pl. Znajdziesz tam szeroką ofertę fachowych usług z zakresu wynajmu hostess, hostów, modelek i modeli. Możesz wybierać wśród wielu propozycji. Pracownicy firmy są błyskotliwi, doświadczeni, znają języki obce i nie boją się wyzwań. Spełnią nawet najbardziej wymagające wizje klienta.
http://www.obsession.media.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja reklamowa Poznań

Agencja reklamowa Poznań
Agencja Reklamowa Nova Group z Poznania proponuje usługi w zakresie marketingu i zarządzania marką. Zależnie od powierzonego projektu, angażuje dwa zespoły pracowników: Brand Design Team oraz BTL Team. Działania pierwszego uwzględniają identyfikację wizualną, przewodnik po marce, kreowanie wizerunku, pozycjonowanie marki, nazewnictwo oraz wizualizację. Druga załoga odpowiada za tworzenie programów motywacyjnych i lojalnościowych, promocję sprzedaży, quizy, loterie. Wśród klientów agencji figuruje wiele popularnych marek.
http://www.novagroup.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt