Recenzje
producent obuwia Alvo. producent obuwia Alvo
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html
Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji. Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Dezynsekcja

Dezynsekcja Warszawa

Dezynsekcja Warszawa
Firma Insekt-der posiada kilkunastoletnią praktykę w obszarze dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Propozycja firmy zwrócona jest do klientów jednostkowych jak również piekarni, ubojni, szpitali i innych. Do podstawowych zadań firmy zalicza się: zwalczanie kretów, dezynsekcja Warszawa, odkomarzanie, zwalczanie gryzoni, likwidacja szerszeni, meszek na otwartych przestrzeniach także mikroorganizmów. Firma Insekt-der zajmuje się dodatkowo chemiczną ochroną roślin i krzewin w ogrodach i sadach.
http://www.insektder.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dezynfekcja i dezynsekcja w Bydgoszczy

Dezynfekcja i dezynsekcja w Bydgoszczy
Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
http://www.dezynfekcja.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dezynsekcja Cennik

Dezynsekcja Cennik
Nasza firma od początku istnienia na rynku nie zmienia swoich cen za wykonanie usług. Cennik jest w taki sposób skonstruowany aby każdy klient mógł wybrać dla siebie odpowiednią usługę. Zapraszamy na naszą witrynę w celu zapoznania się szerzej z naszą ofertą usług oraz cenami.
http://www.dddperfekt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pluskwa Domowa

Pluskwa Domowa
Jeżeli podobne myślenie faktycznie dominuje w branży DDD, a powyższy dwugłos odzwierciedla obawy jej przedstawicieli, powinniśmy się poważnie zastanowić, jaki sygnał wysyłamy naszym klientom i społeczeństwu. JAKIE SĄ ZAGROŻENIA DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO? Istnieją dwie drogi niezamierzonego przedostania się do organizmu pozostałości rodentycydów bazujących na antykoagulantach:
http://www.edddperfekt.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt