Recenzje
https://spdzietrzkowice.pl. https://spdzietrzkowice.pl
https://www.babiak-meble.pl. https://www.babiak-meble.pl
https://moja-energia.pl. https://moja-energia.pl
Pisanie prac filozofia. Pisanie prac filozofia

Wyszukaj stronę        

Zarządzanie nieruchomościami

Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska

Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska
Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska działa na Toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Nasze główne usługi to: * administracja nieruchomości, * zarządzanie nieruchomościami, * funkcje zarządu wspólnoty mieszkaniowej, * Obsługa wspólnot mieszkaniowych * Techniczne utrzymanie nieruchomości * Gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości * Doradztwo i planowanie * Utrzymanie czystości * Przejmowanie wspólnot mieszkaniowych Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów, właścicieli kamienic czynszowych i właścicieli wynajmowanych mieszkań z Torunia i najbliższych okolic. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi.
http://www.pznt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządcy nieruchomości Poznań

Zarządcy nieruchomości Poznań
Kompleksowa propozycja usług z zakresu nieruchomości dla wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu. Wykwalifikowani zarządcy nieruchomości z dużą praktyką w obszarze fachowego zarządzania nieruchomościami proponują wiele usług w tym zakresie. Dodatkowo pośredniczymy w handlu nieruchomościami, załatwiamy formalności. Nasi doradcy służą także radą w zakresie inwestycji w wszelkiego typu nieruchomości. Świadectwo ISO gwarantem najwyższej jakości usług.
http://www.prestiz.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa
Dom pod Jaworem jest to firma zamująca się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. A za sprawą partnerstwa z wieloma uznanymi firmami zewnętrznymi, zaopiekujemy się też o prace remontowe, konserwacyjne, budowlane, wyspecjalizowane serwisy porządkujące - dzięki temu wnętrza, a oprócz tego bliskość domów i mieszkań, będą utrzymane na bardzo wysokim poziomie. Tutaj mogą Państwo liczyć także na profesjonalne usługi doradcze. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami i osobistego albo telefonicznego wyjaśnienia detali. Dom pod Jaworem zaprasza.
http://www.dompodjaworem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą
Flota samochodowa to nie nieruchomości, ale zarządzanie to zarządzanie. Zarządzanie flotą samochodową została utwązków związanych z zarządzaniem dużą liczbą aut doradzamy obsługę flotową, której celem jest plaorzona z myślą o firmające czynności: - Prowadzenie bazy danych użytkach różnej wielkości. Mając świadomość codziennych obowinowanie logistyki dostosowanej do potżących kosztów. W skład usługi wchodzą następuowników i pojazdów. - Obsługa eksploatacyjna - planowanie i organiem zakresu wykonywanych napraw. - Monitorowanie ważnonicznych oraz polis. - Sezonowa wymiana opon. - 24-godzinny kontakt z pracownicznego lub mailowego.
http://www.mwassistance.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt