Recenzje
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl
https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl. https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl

Wyszukaj stronę        

Kancelarie notarialne

Notariusze Kraków

Notariusze Kraków
Kancelaria Notarialna Kapelanka - Anna Słodkowska-Pęk oferuje gamę usług związanych z prawem notarialnym: sporządzanie akt notarialnych i poświadczenia, protokoły, wypisy, odpisy, a także wyciągi dokumentów.
http://www.kancelarianotarialna.krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

notariusz Śląsk

notariusz Śląsk
Kancelaria Notarialna Agnieszki Jędzura, Notariusza w Zabrzu, mieści się przy ul. Wolności 299 na deptaku vis a vis budynku Urzędu Miasta. Zakres świadczonych czynności obejmuje czynności notarialne określone przepisami ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (tekst. jedn. Dz. U. z 2008 r. Nr 189, poz. 1158 z późn. zm.). Wynagrodzenie notariusza uzgadniane jest indywidualnie, z uwzględnieniem przepisów określających maksymalne stawki tego wynagrodzenia, tj. przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej (Dz. U. z 2004 r. Nr 148, poz. 1564 z późn. zm.). Jest możliwość telefonicznego zasięgania informacji dotyczących czynności notarialnych.
http://www.notariuszzabrze.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Notariusz Katowice

Notariusz Katowice
Nie każdy z nas zdaje sobie dzisiaj sprawę z tego, iż notariusz to niezwykle zobowiązujący i niezwykle elitarny zawód nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jak łatwo można zauważyć, wszyscy notariusze mają wyznaczone godziny przyjęć od rana do wieczora i tylko od ich zaangażowania jak i również szybkości sporządzania konkretnych aktów prawnych. Nie ważne czy jest to testament, sprzedaż nieruchomości, nabycie lokalu mieszkalnego, czy może jakakolwiek inna czynność prawna.
http://www.notariusz-tarnawska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna Kraków
Sporządzanie aktów notarialnych, poświadczenia, umowy majątkowe, podziały spadków, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych to tylko niektóre z oferowanych usług notarialnych. Kancelaria notarialna Kraków zapewnia pełną poprawność sporządzanych dokumentów oraz ich zgodność z obowiązującym prawem. Udzielamy drogą telefoniczną wszelkich informacji dotyczących dokumentów, jakie są niezbędne do sporządzenia aktów notarialnych.
http://www.edwnotariusz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt