Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl
https://turbus.pl. https://turbus.pl
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Archiwizacja

Archiwizacja. Przechowywanie dokumentów

Archiwizacja. Przechowywanie dokumentów
SAP jest zarówno największą w Polsce organizacją działająca na rzecz rozwoju archiwistyki, jak i najstarszą oraz najbardziej profesjonalną polską firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi archiwalne. Stowarzyszenie zrzesza najwybitniejszych polskich archiwistów i jako jedyna firma w Polsce oferuje pełny zakres usług. Na terenie całego kraju działa aż 27 oddziałów SAP. Z usług Stowarzyszenia korzystają zarówno największe firmy prywatne, jak i najważniejsze instytucje państwowe: ministerstwa, Najwyższa Izba Kontroli, urzędy wojewódzkie, izby i urzędy skarbowe, wielkie banki oraz fundusze emerytalne itp.
http://www.sap.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów
Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.adakta.pl
Zgłoś nie działający link/spam

utylizacja dokumentów

utylizacja dokumentów
Prezentowany przez nas biznes zajmuje się usługą archiwizacji dokumentów, mając przeszło dwudziesto pięcio letnie doświadczenie w swojej branży. Oferujemy kompleksowe usługi wytwarzając worki bankowe, kartony archiwalne a także regały archiwalne, oprócz tego oferta nasza obejmuje składowanie dokumentów, niszczenie dokumentów a także archiwizację akt. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w archiwizacji danych doskonale pojmujemy to, jaka jest specyfikacja wymagań firm, które są naszymi klientami w owym zakresie. Dzięki tym działaniom właśnie, niszczenie dokumentów przebiega w naszej firmie nader szybko, bez większych problemów oraz w sposób na tyle efektywny oraz wydajny, by znacząco pomniejszyć koszta przedsiębiorstw.
http://www.elpol.info
Zgłoś nie działający link/spam

taśmy do napraw książek

taśmy do napraw książek
Dla osób zajmujących się archiwliami polecamy taśmy do naprawy książek. Archiwistów i bibliotekarzy zapraszamy na stronę firmy GROPIUS. Także pracowników muzeów i galeri lub biur. Na naszej stronie znajdą Państwo mogą doskonałe podpórki do dokumentów większe, mniejsze, ale równie stabilne podpórki do książek (stalowe, stabilne i z gumkami antypoślizgowymi). Do oznaczani woluminów, dokumentów polecamy rozdzielcze tematyczne, projektowane indywidualnie tabliczki informacyjne, kieszonki z pleksi do wymiennych informacji np. drukowanych. Do transportu książek, akt pomocne są nasze wózki dla bibliotek i archiwów. Także drabinki, podesty - aluminiowe i z lekkich a wytrzymałych tworzyw. Zapraszamy na zakupy.
http://dlabibliotek.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt