Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        

Recykling odpadów

recycling Łódź

recycling Łódź
"Jantar" Jarosław Fiałkowski. Prowadzimy działalność w zakresie zbiórki, transportu i recyklingu odpadów takich jak: opony, urządzenia elektryczne i elektroniczne, artykuły AGD, samochody. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów i wystawiamy karty przekazania odpadów. Firma znajduje się w województwie łódzkim, przy trasie krajowej nr 1 w miejscowości Rzgów. Zapraszamy do współpracy
http://www.8888.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kruszenie gruzu, odzysk odpadów, recykling

kruszenie gruzu, odzysk odpadów, recykling
Firma „MAR-POL” – zakład gospodarowania odpadami. Jeśli masz zbędne odpady i nie wiesz co z nimi zrobić – napisz do nas lub zadzwoń, a my rozwiążemy Twoje problemy. W dzisiejszych czasach wiele się mówi o chociażby recyklingu odpadów, odzysku odpadów, ale wielu ludzi w prosty sposób wrzuca wszystko do jednego „wora” niedbając o środowisko. Posiadamy wszelkie uprawnienia związane z naszą działalnością. Nasza firma świadczy także usługi w zakresie kruszenia gruzu, wyburzenia, rozbiórki, a także i sprzedaż gruzu, którym zajmujemy się do końca i nie musisz się martwić co się z nim stanie. Zajmujemy się także utylizacją azbestu, który jest dużym zagrożeniem dla środowiska.
http://www.odpady-marpol.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

niszczenie akt

niszczenie akt
Gospodarka odpadów, jest to coś o czym ludzie nie mówią na co dzień. Jednak jest to najważniejszy problem w naszym aktualnym życiu, żyjemy w czasach kiedy zwykły człowiek produkuje na dzień około 1 kg śmieci dziennie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być to mało, jednak w stosunku rocznym mamy w sumie ponad 350kg śmieci, a dla unaocznienia jedna rodzina 3 osobowa wytwarza rocznie ponad 1 TONĘ śmieci. My na naszym będziemy chcieli uświadomić ludzi o tym jak zarządzać odpadami by uratować naszą planetę.
http://www.niszczenie-dokumentow.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gospodarka odpadami - kompostowanie, kuss, geodur

Gospodarka odpadami - kompostowanie, kuss, geodur
Firma CDF Technologie dla środowiska to przede wszystkim bezpieczna i ekologiczna gospodarka odpadami w tym unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych oraz kompostowanie. W zakresie usług frima oferuje dostawę urządzeń,projektowanie oraz realizację inwestycji, doradztwo i studia wykonalności inwestycji wg standardów Unii Europejskiej. Jakość usług w zakresie gospodarki odpadami jest potwierdzona wieleletnią współpracą z najlepszymi firmami w tej branży m.in. Geodur - szwajcarska firma zajmująca się unieszkodliwianiem odpadów, czy Kuss - niemiecki ekspert w kompostowaniu odpadów i osadów ściekowych. Jeżeli masz problem z gospodarką odpadami to skontaktuj się z firmą CDF Technologie dla środowiska mieszczącej się w Zabrzu, ul. Wolności 262.
http://www.cdfmf.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt