Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        

Recykling odpadów

recycling Łódź

recycling Łódź
"Jantar" Jarosław Fiałkowski. Prowadzimy działalność w zakresie zbiórki, transportu i recyklingu odpadów takich jak: opony, urządzenia elektryczne i elektroniczne, artykuły AGD, samochody. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów i wystawiamy karty przekazania odpadów. Firma znajduje się w województwie łódzkim, przy trasie krajowej nr 1 w miejscowości Rzgów. Zapraszamy do współpracy
http://www.8888.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kruszenie gruzu, odzysk odpadów, recykling

kruszenie gruzu, odzysk odpadów, recykling
Firma „MAR-POL” – zakład gospodarowania odpadami. Jeśli masz zbędne odpady i nie wiesz co z nimi zrobić – napisz do nas lub zadzwoń, a my rozwiążemy Twoje problemy. W dzisiejszych czasach wiele się mówi o chociażby recyklingu odpadów, odzysku odpadów, ale wielu ludzi w prosty sposób wrzuca wszystko do jednego „wora” niedbając o środowisko. Posiadamy wszelkie uprawnienia związane z naszą działalnością. Nasza firma świadczy także usługi w zakresie kruszenia gruzu, wyburzenia, rozbiórki, a także i sprzedaż gruzu, którym zajmujemy się do końca i nie musisz się martwić co się z nim stanie. Zajmujemy się także utylizacją azbestu, który jest dużym zagrożeniem dla środowiska.
http://www.odpady-marpol.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

niszczenie akt

niszczenie akt
Gospodarka odpadów, jest to coś o czym ludzie nie mówią na co dzień. Jednak jest to najważniejszy problem w naszym aktualnym życiu, żyjemy w czasach kiedy zwykły człowiek produkuje na dzień około 1 kg śmieci dziennie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być to mało, jednak w stosunku rocznym mamy w sumie ponad 350kg śmieci, a dla unaocznienia jedna rodzina 3 osobowa wytwarza rocznie ponad 1 TONĘ śmieci. My na naszym będziemy chcieli uświadomić ludzi o tym jak zarządzać odpadami by uratować naszą planetę.
http://www.niszczenie-dokumentow.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gospodarka odpadami - kompostowanie, kuss, geodur

Gospodarka odpadami - kompostowanie, kuss, geodur
Firma CDF Technologie dla środowiska to przede wszystkim bezpieczna i ekologiczna gospodarka odpadami w tym unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych oraz kompostowanie. W zakresie usług frima oferuje dostawę urządzeń,projektowanie oraz realizację inwestycji, doradztwo i studia wykonalności inwestycji wg standardów Unii Europejskiej. Jakość usług w zakresie gospodarki odpadami jest potwierdzona wieleletnią współpracą z najlepszymi firmami w tej branży m.in. Geodur - szwajcarska firma zajmująca się unieszkodliwianiem odpadów, czy Kuss - niemiecki ekspert w kompostowaniu odpadów i osadów ściekowych. Jeżeli masz problem z gospodarką odpadami to skontaktuj się z firmą CDF Technologie dla środowiska mieszczącej się w Zabrzu, ul. Wolności 262.
http://www.cdfmf.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt