Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Krawiec

Pracownia Krawiecka

Pracownia Krawiecka
Pracownia Krawiecka Józefa Błońskiego oferuje szycie na miarę oraz usługi krawieckie. Frak, żakiet męski, surdut ... Krawiec Józef Błoński zaprasza. Pracownia posiada materiały najlepszych producentów francuskich, włoskich i angielskich (takich jak Dormeuil, Scabal i Zegna). Józef Błoński realizuje również zlecenia z ulubionych tkanin powierzonych mu przez klientów.
http://www.blonski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pracownia krawiecka

Pracownia krawiecka
Pracownia krawiecka . Oferujemy Państwu doradztwo w dobieraniu tkanin i projektowanie zasłon , firan , rolet rzymskich , odpowiednich do stylu wnętrza, ich uszycie wraz z upięciem. Wykonujemy również montaż karniszy. Uszyjesz ubranie w swoim stylu, jakiego nie kupisz w sklepach, staniesz się w ten sposób wyjątkowa. W pracowni możesz dokonać różnych napraw odzieży oraz przeróbek ( skracanie , zwężanie, wymiana zamków itp. ) Halina Malinowska Białystok ul Zbożowa 10 tel. 603 119 262.
http://pracownia-krawiecka.pl.tl
Zgłoś nie działający link/spam

Pogotowie Krawieckie Poznań

Pogotowie Krawieckie Poznań
Pogotowie krawieckie w Poznaniu zajmujemy się przeróbką wszelkiego rodzaju odzieży, począwszy od przyszywania guzików i wymianie zamków błyskawicznych, poprzez przeróbkę odzieży gotowej (skracanie, wydłużanie, poszerzanie, zwężanie i inne) po naprawę odzieży (np. odzieży roboczej), a skończywszy na realizacji indywidualnych projektów (szycie na miarę). Naszą ofertę uzupełniają HAFTY na odzieży, ręcznikach i innych materiałach. Wykorzystujemy gotowe projekty, a także specjalne wzory i nietypowe zlecenia Naszych Klientów. Hafty to idealny pomysł na prezent. Hafty na odzieży roboczej podkreślają prestiż firmy. Od ponad 10 lat działamy na rynku oferując szybkie i profesjonalne usługi.
http://krawieckie.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska
Usługi Krawieckie, Bożena Zielińska. Strona internetowa firmy świadczącej usługi krawieckie. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość naszych usług za stosunkowo niską cenę. Oferujemy usługi takie jak: -szycie spódnic, spodni -wszelkiego rodzaju poprawki (skracanie, przedłużanie, cerowanie, wymiana suwaków itp.) -nietypowe zlecenia Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
http://www.uslugikrawieckie.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt