Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Krawiec





Pracownia Krawiecka

Pracownia Krawiecka
Pracownia Krawiecka Józefa Błońskiego oferuje szycie na miarę oraz usługi krawieckie. Frak, żakiet męski, surdut ... Krawiec Józef Błoński zaprasza. Pracownia posiada materiały najlepszych producentów francuskich, włoskich i angielskich (takich jak Dormeuil, Scabal i Zegna). Józef Błoński realizuje również zlecenia z ulubionych tkanin powierzonych mu przez klientów.
http://www.blonski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pracownia krawiecka

Pracownia krawiecka
Pracownia krawiecka . Oferujemy Państwu doradztwo w dobieraniu tkanin i projektowanie zasłon , firan , rolet rzymskich , odpowiednich do stylu wnętrza, ich uszycie wraz z upięciem. Wykonujemy również montaż karniszy. Uszyjesz ubranie w swoim stylu, jakiego nie kupisz w sklepach, staniesz się w ten sposób wyjątkowa. W pracowni możesz dokonać różnych napraw odzieży oraz przeróbek ( skracanie , zwężanie, wymiana zamków itp. ) Halina Malinowska Białystok ul Zbożowa 10 tel. 603 119 262.
http://pracownia-krawiecka.pl.tl
Zgłoś nie działający link/spam

Pogotowie Krawieckie Poznań

Pogotowie Krawieckie Poznań
Pogotowie krawieckie w Poznaniu zajmujemy się przeróbką wszelkiego rodzaju odzieży, począwszy od przyszywania guzików i wymianie zamków błyskawicznych, poprzez przeróbkę odzieży gotowej (skracanie, wydłużanie, poszerzanie, zwężanie i inne) po naprawę odzieży (np. odzieży roboczej), a skończywszy na realizacji indywidualnych projektów (szycie na miarę). Naszą ofertę uzupełniają HAFTY na odzieży, ręcznikach i innych materiałach. Wykorzystujemy gotowe projekty, a także specjalne wzory i nietypowe zlecenia Naszych Klientów. Hafty to idealny pomysł na prezent. Hafty na odzieży roboczej podkreślają prestiż firmy. Od ponad 10 lat działamy na rynku oferując szybkie i profesjonalne usługi.
http://krawieckie.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska
Usługi Krawieckie, Bożena Zielińska. Strona internetowa firmy świadczącej usługi krawieckie. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość naszych usług za stosunkowo niską cenę. Oferujemy usługi takie jak: -szycie spódnic, spodni -wszelkiego rodzaju poprawki (skracanie, przedłużanie, cerowanie, wymiana suwaków itp.) -nietypowe zlecenia Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
http://www.uslugikrawieckie.pl
Zgłoś nie działający link/spam




<wróć 0 1 dalej>



UrbiCMS 2008 - kontakt