Recenzje
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        

Obróbka betonu

Cięcie i wiercenie otworów w betonie.

Cięcie i wiercenie otworów w betonie.
JUMAR s.c. - Technika Diamentowa to firma wykonywująca bezwstrząsowe i bezpyłowe cięcie, wiercenie, frezowanie, śrutowanie powierzchni betonowych i żelbetowych. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem renomowanych firm o dużej mocy co pozwala na wykonanie cięcia i wiercenia ścianach, stropach i fundamentach obiektów wielogabarytowych, każdej długości i każdej średnicy. Siedziba firmy znajduje się w Morawicy koło Kielc (woj. świętokrzyskie).
http://www.ciecie-betonu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Betoniarnia Poznań

Betoniarnia Poznań
Mixbetbeton to zakład, która zajmuje się produkowaniem oraz dystrybucją betonu. Zatrudniamy jedynie specjalistów, którzy wykazują wieloletnie doświadczenie po to aby świadczyć dla Państwa usługi na odpowiednim poziomie, gdyż wiemy jak istotne jest zadowolenie klienta z wykonanej pracy. Znajdziesz u nas wysokiej jakości betony konstrukcyjne, architektoniczne, drogowe, towarowe i różnego rodzaju wylewki anhydrytowe czy też betonowe. Wytwórnia betonu obsługuje klientów biznesowych jak również indywidualnych na terenie Poznania, Obornik, Swarzędza i okolic. Aby poznać szczegóły serdecznie zapraszamy do kontaktu
http://mixbetbeton.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt