Recenzje
Busy polska dania. Busy polska dania
druk flag. druk flag
Busy Polska Dania - Tomexprzewozy. Busy Polska Dania - Tomexprzewozy
http://www.woma-bus.pl - busy Dania Polska. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl - busy Dania Polska

Wyszukaj stronę        

Dodatki krawieckie

Pasmanteria

Pasmanteria
Firma D.M.S. jest producentem dodatków krawieckich oraz różnorodnych produktów pasmanteryjnych. Innym zakresem działalności przedsiębiorstwa jest grawerowanie, znaczenie i cięcie laserem w materiałach, takich jak: drewno, tkaniny czy skóra. Firma zajmuje się wytwarzaniem koronek ażurowych i taśm aplikacyjnych metodami wypalania i wytłaczania w tkaninach syntetycznych. D.M.S. produkuje także obrusy plamoodporne i satynowe oraz wytwarza lamówki w wielu kolorach, także na zamówienie iż materiałów klienta. Przedsiębiorstwo oferuje lamówki płaskie, ze sznurkiem i zaprasowane.
http://www.dms-lodz.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Kurs szycia Kraków

Kurs szycia Kraków
Witryna krawcowej z ogromnym doświadczeniem, która projektuje kreacje na różne okazje. Bale, imprezy okolicznościowe, śluby to okazje, na których należy pojawić się w nietuzinkowej kreacji. Aby móc zabłysnąć potrzebna jest dobra krawcowa. Kraków to miasto imprez, więc tym bardziej szycie na miarę cieszy się zainteresowaniem. Dla każdej młodszej lub starszej damy podstawą są usługi krawieckie.
http://www.lucynabrog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gunia - krawaty

Gunia - krawaty
Gunia to doświadczony producent krawatów męskich. Produkowane krawaty są najwyższej jakości. Typy krawatów które są produkowane przez firmę Gunia to krawaty dziecięce, jedwabne, ślubne oraz klasyczne. Zapraszamy do obejrzenia oferty firmy Gunia na stronie internetowej.
http://www.guniakrawaty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dero - ozdoby

Dero - ozdoby
PrzedsiębiorstwoDero to ma siedzibę Łodzi producent ozdób dziewiarskich. Najważniejszy towar oferowany przez firmę to pompony. Gwarantujemy największe różnorodność kolorów i rozmiarów tego niezmiernie ozdobnego elementu garderoby, z jakim stykamy się codziennie. Dostaną u nas Państwo również różnokolorowe frędzle oraz warkocze, których szczegóły zostaną ustalone przy zamawianiu. Wykonamy też dla klienta kwiaty szydełkowe, których forma zależeć może tylko od Państwa pomysłu. Oferujemy Państwu najlepsze wyroby a także najbogatszą możliwość wyboru ozdób wykonywanych przez najbardziej kreatywnych wykonawców.
http://www.deropompony.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt