Recenzje
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl
https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl. https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl

Wyszukaj stronę        

Maszyny czyszczące

Myjki Ciśnieniowe

Myjki Ciśnieniowe
Przedsiębiorstwo Mawe sprzedaje szeroki asortyment sprzętu do mycia, głównie: odkurzacze przemysłowe, myjki ciśnieniowe, szorowarki, zamiatarki. Firma prowadzi własny serwis gwarancyjny.
http://www.nilfisk.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Castor.com.pl - Projektowanie, produkcja i sprzedaż myjni przemysłowych

Castor.com.pl - Projektowanie, produkcja i sprzedaż myjni przemysłowych
Specjalizujemy się w doborze innowacyjnych technik mycia i odtłuszczania w oparciu o ekologiczne środki chemiczne oraz myjnie przemysłowe produkowane wg KNOW-HOW opracowanego przez dział konstrukcyjny Firmy CASTOR Co. Ltd. Stosujemy normy ISO 9001:2000 i wciaż doskonalimy nasze umiejętności, aby zwiększyć stopień zadowolenia naszych klientów.
http://castor.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kosiarki i nie tylko

Kosiarki i nie tylko
Kosiarki i odśnieżarki należy wybierać z głową. Tak jak inne sprzęty, jednak te zwłaszcza, ponieważ mają one nam służyć możliwie długo. Spełniają one odpowiedzialne zadanie. Powinny być niezawodne, dlatego warto wybierać sprawdzone marki. To się opłaca. Jakie kosiarki wybrać? Podpowiadamy na naszym serwisie tematycznym. Zapraszamy.
http://24kosiarki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maszyny pralnicze

Maszyny pralnicze
Oferujemy profesjonalne urządzenia i maszyny pralnicze. W naszej ofercie znajdują się pralki przemysłowe, pralnice, pralnico-wirówki, magle, wirówki pralnicze i suszarki bębnowe czołowych producentów (m.in Electrolux, Danube). Firma Prof-Service świadczy także usługi serwisowe dla pralni. Głównym przedmiotem naszej działalności jest naprawa i serwis maszyn pralniczych. Jako autoryzowany serwis Electrolux posiadamy ogromne doświadczenie pozwalające na szybkie naprawy sprzętu pralniczegoo. Do maszyn i urządzeń, które serwisujemy należą marki: Milnor, Girbau, Primus, Miele, Imesa, GMP, Ipso, ADC, Danube, Grandimpianti i wiele innych. Choć siedziba firmy znajduje się w Krakowie, świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski.
http://www.profservice.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt