Recenzje
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl

Wyszukaj stronę        

Kontrola Dostępu

Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy

Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy
Nowoczesne urządzenia do rejestracji czasu pracy RCP i kontroli dostępu KD, Urządzenia biometryczne ( odcisk palca ) i na karty zbliżeniowe RFID, MIFARE, UNIQUE. Zamki cyfrowe firmy Samsung.
http://controlsys.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu
W przybliżeniu dziesięć lat temu wdrożyliśmy na krajowy rynek system kontroli dostępu Control. Dzięki udoskonalaniu go przez wiele lat, obecnie stał się najbardziej postępowym tego typu systemem kontroli i monitoringu czasu pracy. Wśród różnorodnej gamy naszych maszyn, przede wszystkim polecamy pionierskie systemy kontroli dostępu. Celem tego mechanizmu jest blokowanie wstępu do wybranych miejsc zarówno w firmach jak również lokalach prywatnych.
http://rejestracja-czasu-pracy.kontrola-dostepu.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu
Kaba Polska oferuje nowoczesne urządzenia przeznaczone do fizycznej kontroli dostępu między innymi master key. Firma jest powszechnie znanym dostawcą zabezpieczeń dla zróżnicowanych sektorów. Firma Kaba nieustannie udoskonala asortyment o nowe rozwiązania. Znajdujące się w ofercie zabezpieczenia w postaci zamków mechatronicznych oraz bramek obrotowych i tripodów zyskały zaufanie wśród Klientów. Kaba jest elementem szwajcarskiej spółki Kaba Holding AG.
http://www.kaba.pl
Zgłoś nie działający link/spam

biometryczna kontrola dostępu do pomieszczeń

biometryczna kontrola dostępu do pomieszczeń
BioSys - to firma zajmująca się systemami biometrycznymi, kontrolą dostępu, systemami alarmowymi oraz telewizją przemysłową. W swojej ofercie proponujemy sprzedaż, montaż oraz serwis czytników biometrycznych które są coraz częściej wykorzystywane do ewidencji czasu pracy pracowników. Technologia ta pozwala pracodawcy na ogólną ocenę wydajności pracowników oraz przypadki łamania regulaminu pracy.Dodatkową zaletą systemów biometrycznych jest możliwość ich integracji z systemami alarmowymi oraz kontroli dostępu.
http://biosys.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt