Recenzje
samochodem. samochodem
prawo jazdy. prawo jazdy
Nauka jazdy. Nauka jazdy
prawo jazdy. prawo jazdy

Wyszukaj stronę        

Wycena nieruchomości

GEODEZJA I WYCENA NIERUCHOMOŚCI GEO-MARGO

GEODEZJA I WYCENA NIERUCHOMOŚCI GEO-MARGO
GEO-MARGO zajmuje sie kompleksowa obsluga nieruchomosci. Swiadczymy uslugi geodezyjne oraz uslugi zwiazane z okreslaniem wartosci nieruchomosci dla róznych celów. Oferujemy: mapy do celów projektowych, podziały i rozgraniczenia działek, wznowienia punktów granicznych, mapy do celów prawnych, mapy do celów budowlanych, wytyczenia oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych , badania KW, aktualizacje map zasadniczych, wyceny nieruchomości: gruntów, budynków, lokali, gospodarstw rolnych, przedsiębiorstw i innych. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.
http://www.geo-margo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wycena Wieliczka

Wycena Wieliczka
MCWN Horyzont to firma zajmująca się wyceną nieruchomości na terenie całego województwa małopolskiego, zwłaszcza na terenie miast Kraków, Niepołomice, Skawina, Wieliczka, Krzeszowice. W ofercie między innymi wycena nieruchomości zabudowanych (czyli domów, kamienic, zabytków), niezabudowanych (gruntowych), komercyjnych tudzież lokali (mieszkań jak również lokali użytkowych). Wykonujemy w podobny sposób wycenę na potrzeby kredytu hipotecznego oraz wycenę poniesionych nakładów na nieruchomość. Jeśli interesuje Cię oferta taka jak rzeczoznawca Wieliczka, zapraszamy na naszą witrynę po dalsze szczegóły ewentualnie prosimy o telefon pod numer 502-193-491. Oferujemy szybką wycenę w konkurencyjnej cenie.
http://www.rzeczoznawca-nieruchomosci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Prk7 nieruchomości

Prk7 nieruchomości
Na stronie informacyjnej znajdziecie wiadomości o najnowszych przedsięwzięciach dewelopera z Stolicy. Jest to Osiedle Lazurowe na ul. Pełczyńskiego. Położne jest ono stosunkowo blisko centrum Warszawy. Do wyboru mamy 5 mieszkań wielorodzinnych. Następną inwestycją jest osiedle Oliwska w kolejnym stadium jego wykonania. Posiada ona 2 budynki wielorodzinne o nowatorskim wyglądzie zewnętrznym i profesjonalnym rozwiązaniom wewnątrz.
http://prk7nieruchomosci.webpark.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rzeczoznawca majątkowych - wycena nieruchomości - Kielce

Rzeczoznawca majątkowych - wycena nieruchomości - Kielce
Firma oferuje profesjonalną wycenę nieruchomości na terenie miasta Kielce, woj. świętokrzyskiego i miejscowości ościennych. Dokonujemy wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości. Obsługujemy w zakresie wyceny nieruchomości, sporządzania opinii, ekspertyz lub doradztwa osoby fizyczne, banki, urzędy, przedsiębiorstwa, oraz inne osoby, które zamówią u nas usługę. Wykonujemy również nietypowe wyceny stosownie do potrzeb klientów.
http://wycena.kielce.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt